Sayfa 827/1001 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,609 - 6,616 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Biraz var, devam orda.
    Ama fonlardada devam.
    Ben kendi fonumu yaptim ustadim
    İnanin simdiye kadar yapmadigima pismanim
    Baktin bayir asagi giden gozde gibi bir hissen var satiyorsun
    Tcd gibi mecbur elinde tutmuyorsun
    Neden inatla gozde alir anlamis degilim

2. https://youtu.be/-qySH-aLS2Q
    Haluk canberk hoca bugünü yorumlamış

Alıntı Originally Posted by Didi Yazıyı Oku
    https://youtu.be/-qySH-aLS2Q
    Haluk canberk hoca bugünü yorumlamış
    Didi cocuk uyuyor dinleyemiyorum
    Merak ettim
    Ozet gecermisin

4.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Didi cocuk uyuyor dinleyemiyorum
    Merak ettim
    Ozet gecermisin
    115 bin altı kapanış olmazsa çıkacak diyor viopdakiler boşa mallanmıyor çıkacak bist diyor, amerikadan trump vergi işi çıkarmış içerde de bankalara ceza işi sızınca iki gündür banka satışı patladı diyor, yarın acele etmeyin büyük ihtimal yukarı gaplı bile açabilir diyor, 133 500 ve üstü bugün kapatırsa viop yarın kesin yukarı gözüküyor

Alıntı Originally Posted by Didi Yazıyı Oku
    115 bin altı kapanış olmazsa çıkacak diyor viopdakiler boşa mallanmıyor çıkacak bist diyor, amerikadan trump vergi işi çıkarmış içerde de bankalara ceza işi sızınca iki gündür banka satışı patladı diyor, yarın acele etmeyin büyük ihtimal yukarı gaplı bile açabilir diyor, 133 500 ve üstü bugün kapatırsa viop yarın kesin yukarı gözüküyor
    Tskr ederim kardesim
    Yatırım Tavsiyesi Değildir

Başlık harici yazıların yeri >>>>> Fon cafe ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Sayın Medwig Webster üstada sataşma var. Halbuki üstadımız PPF'lerin ne zaman hesaba geçtiğini öğretecekti daha. Olmaz böyle şey. Hem soru sor, hem bir şey bilme, hem de sataş...Bu arkadaş topiğe limon sıkıyor. Ayıp bu arakadaşın yaptığı.
    Sataşma varsa yönetime bildir ile bildirilir gelir bakarız ama onun yerine herkese gider herkese laf Yetiştirme yapılıyor . Bundan sıkıldım artık aynı şeyleri söyleyip duruyorum . Konu disi muhabbetin yeri fon kafe daha kaç kere söyleyeceğim? Guzellikle söyledim olmadı ceza verdim olmadı rica ediyorum artık .. Kural dışı durumları bize bildirin sürekli aynı kişilerle ilgili şikayetten sıkıldım artık yetmiyor özelden mesajla şikayet geliyor .. Çok ciddiyim daha agir yaptırımlar yapacağım .. Güzelce forumda bilgimizi paylaşalım , sohbet edeceksen fon kafede uzun uzun sohbet edelim .. Burada insanlar fon ile ilgili yazıları okumaya geliyorlar konu değişince anlamlı mesajlar boşa gidiyor görünmüyor .. Lütfen artık ..

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Webster üstad siz bilmeyen arkadaşa PPF'ler ne zaman hesaba geçer öğretin.
    Cahil kalmasın lütfen.
    Tartışmayı bırakalım.
    Soru açık ve net.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 827/1001 İlkİlk ... 327727777817825826827828829837877927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •