Sayfa 30/1001 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 233 - 240 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Sadece Rtalb değil bu dönemde uçan çok hisse oldu. Ekiz Yağ 25 gündür tavan gidiyor mesela. 25 gündür her sabah uyandığında %10 karın oluyor. Corona çok kişiyi isinden ederken çok kişiyi de zengin etti. Kriz kelimesi Japonlar için fırsat anlamına gelirmiş zaten.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    aslında ayın başında kuşlu sitede çok konuşuldu, önerenler oldu, ben de bir miktar 4,16 dan aldım, 5 lira olunca sattım, işin sabır kısmı önemli o da bizde yok işte, kim bilirdi 20 günde buralara geleceğini
    kuşlu sitede kim önerdi hocam?

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Konfront hissesini gözüme kestirmiştim ama yer bırakmadı spekülatörler. Piyasa fiyatı ile al desem gidiyor en yüksek fiyatla alıyor. Sat diyorum en düşükle satıyor. Veriler 15 dk gecikmeli. Yani küçük yatırımcının işi zor.

4.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Konfront hissesini gözüme kestirmiştim ama yer bırakmadı spekülatörler. Piyasa fiyatı ile al desem gidiyor en yüksek fiyatla alıyor. Sat diyorum en düşükle satıyor. Veriler 15 dk gecikmeli. Yani küçük yatırımcının işi zor.
    Yatırım hesabınız yok mu veriler neden gecikmeli?

5.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    İş bankası ücretsiz veri sağlıyor

6. Bu tur hisseler insani vezirde yapar rezilde. Hisse senedi portfoyunuzun max %10u bu tur hisselere yatirilabilir. Ve bu hisselerde sabretmek cok zordur. Spek haric kimse guzel kazanmaz ama cok kaybedebilir. Harclik ve biraz heyecan icin denenebilir. Ama bunlara yatirimdan cok kumar demek lazim. Kumardada kazaninca azina coguna bakmadan masadan kalkmayi bilmek gerekir

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Denizbank var bende. yatırım hesabı var ama 15 dakika gecikmeli veri geliyor.

Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Denizbank var bende. yatırım hesabı var ama 15 dakika gecikmeli veri geliyor.
    Vakifta hesap varsa ucretsiz anlik veriyor

Sayfa 30/1001 İlkİlk ... 2028293031324080130530 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •