Sayfa 440/1001 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by ulasss Yazıyı Oku
    kota arttırıldıktan tam 3 gün sonra doldu.. anca çıkan olursa alabilirsiniz. ben bu 3 günlük sürede almıştım ama saat 14:03'de emir verildiğinde alım işleminin gerçekleştiğini çok kişiden duydum. denemenizden zarar gelmez.. yaklaşık 1 ayda %25 civarında kazandırdı bana. 2-3 ay daha elimde tutmayı düşünüyorum.. bence hala kar bırakır.
    bende de durum tam tersi hâla %29 zarardayım en çok zarar ettiğim fon oldu, brent 20 dolarlara düştüğü zaman her gün alış verdim ama iptal oldu, o zaman alabilseydim zararım çıkmıştı aslında, şimdi daha ne kadar bekleyeceğim bakalım.

2. ben monologuma devam edeyim...belki faydalananlar oluyordur...

GETİRİ BAZLI eurobond fonlarda çeşitli dönemleri inceledim...DOLAR artışına ve azalışına EN ÇOK UYUMLU fonlar....TDG....IPV...FPE

Brent 37.73 Son gün % 4,72 yapmış.
    Hedefim 45 - 50 aralığı ne kadar sürer bakalım.

4.  Alıntı Originally Posted by Falcon76 Yazıyı Oku
    Hangi tahvilleri tercih edebilirler süresi kısa yada uzun olanlardan. Hangi fonlar mantıklı olabilir.

HTT den perşembe çıkış yapmıştım. 8 gün için % 1.78 artı yazmıştı.
    Ben de dün Perşembe günü 40K alım girdim HTT için. İnşallah hayrını görebiliriz

5.  Alıntı Originally Posted by Falcon76 Yazıyı Oku
    Hangi tahvilleri tercih edebilirler süresi kısa yada uzun olanlardan. Hangi fonlar mantıklı olabilir.

HTT den perşembe çıkış yapmıştım. 8 gün için % 1.78 artı yazmıştı.
    Su an nasil bir yol izleyeceklerini yada hangi aşamada hangi enstürman ile karşı savunma yapacaklarini pazartesi gorecegiz..
    Kesin tahvil alimi yapacaklar ama hangi vadeli onu gorecegiz
    Gecen sefer 2 yıllaga kadar olan vadeli olanlari tercih etmislerdi su anda orta ve 2 yıllıklari tercih edecekler diye düsünüyorum

İ

Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    TCD den bilgisi fikri olan kimse varmi
    10 15 gun once tahmini oranlar veriliyordu
    Simdi oda yok
    Kötü gitmeye başladı. Öngörüleri işlemleri hatalı gidiyor. Umarım toparlar bu sefer artı yazar.

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Off the rekırd:
    Sayın Webster üstad veriyordu.
    Daha para piyasası fonlarının hesaba ne zaman geçtiğini bile bilemeyenlerin saçmalıkları yüzünden tavrını koydu.
    Üstadım palavrayı ve palavracıyı sevmez.
    Ozledik websteri

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    ben monologuma devam edeyim...belki faydalananlar oluyordur...

GETİRİ BAZLI eurobond fonlarda çeşitli dönemleri inceledim...DOLAR artışına ve azalışına EN ÇOK UYUMLU fonlar....TDG....IPV...FPE
    Dolarin artacagina inanciniz varsa tercih edilir..
    Borsanin düzeltme yapma olasiligi var benim gorusum bu haftada 6.80-6.90 arası dalganacak gibi duruyor
    Ben ne zaman cdsler 500 altına düser o zaman eurobond fonlari icin konusurum
    Dediginiz fonlarin 15 günlük performansini nasil? Ocak-nisan arasi dolarin trendinden iyi getiri sagladi ancak artık yukarı trend su anlık gorunmuyor

Sayfa 440/1001 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •