Sayfa 587/1001 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Bahar mı kış mı bilemeyiz
    En iyisi kademeli alım.
    Saygılar.
    kadameli alımmı ? yoksa kademeli çıkış mı ?

2.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Dow -3kusur bahar bitiyor gibi..
    benim öğrendiğim en güzel şey, duygusal olmamak ve piyasayı okuyamıyorsam da turkishbulls sitesinden yararlanmak ki burası da zaten önceki gün sat verdi. ben bu sinyallere göre pozisyonlarımı ayarlıyorum. arada yanılsa da en fazla biraz yüksekten geri alırım o kadar. fon alımlarında bu siteye göre ayarlama yapmak, insanı oldukça mutlu ediyor. en azından piyasa iyiyken fonda olup ortalık bozulmaya başlayınca pozisyonları minimuma indirip bekliyorsunuz. herkese bol kazançlar dilerim

3.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    kadameli alımmı ? yoksa kademeli çıkış mı ?
    26450 ustu tutunamaz ise 24600 e kadar yolu var gozukuyor

24600 den sonraki destegi cok saglam duruyor grafikte ama

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Yesil rengi olan uzun zaman sonra ilk defa AL sinyali verdi sistemde..
    AL sinyalinin ekran görüntüsünü paylaşırmısınız. Al sinyali günlüktemi haftalıktamı verdi. Günlükte zaten 6.75 den beri AL veriyor benim takip edebildiğim kadarıyla.

5.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    AL sinyalinin ekran görüntüsünü paylaşırmısınız. Al sinyali günlüktemi haftalıktamı verdi. Günlükte zaten 6.75 den beri AL veriyor benim takip edebildiğim kadarıyla.
    Günlükte takip ediyorum..burdan paylasim yapamiyorum...

6.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    benim öğrendiğim en güzel şey, duygusal olmamak ve piyasayı okuyamıyorsam da turkishbulls sitesinden yararlanmak ki burası da zaten önceki gün sat verdi. ben bu sinyallere göre pozisyonlarımı ayarlıyorum. arada yanılsa da en fazla biraz yüksekten geri alırım o kadar. fon alımlarında bu siteye göre ayarlama yapmak, insanı oldukça mutlu ediyor. en azından piyasa iyiyken fonda olup ortalık bozulmaya başlayınca pozisyonları minimuma indirip bekliyorsunuz. herkese bol kazançlar dilerim
    Hayrani hocam, Turkishbulls’da fonların da takibi yapılabiliyor mu acaba?

7. Daha fazla para ..daha fazla fazla...merkez bankalari ve darphane 24/7 calisacak bu sürecte 😀😌

8.  Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Hayrani hocam, Turkishbulls’da fonların da takibi yapılabiliyor mu acaba?
    fon sinyali olmuyor da... mesela mps almışsam kat50 sinyaline tte aldıysam da xtkjs sinyaline bakabilirim. ya da xtumy sinyaline de bakarak bist100 dışı ağırlığı olan fonlarla ilgili olarak fikir edinebilirim.

Sayfa 587/1001 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637687 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •