Sayfa 744/1001 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,945 - 5,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Alıntı Originally Posted by mogola Yazıyı Oku
    blyc temmuz ayında temetu verecek eib de yüksek getirir herhalde

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Temettü yarın tavan yapar herhalde.

Alıntı Originally Posted by supremegod Yazıyı Oku
    Onur hocam BLCYT dışında elinde tuttuğu diğer fonlar hangileri acaba? ANHYT da var diye duymuştum bir ara
    Az birmiktar anhyt %6 kadar blytc var.(mayis dağılımı)

3.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, detaylı açıklama için. Fon dönüşünden kastım, fonu sattığımızda paranın hesaba geçmesini kast ettim. Burada bir arkadaş, örneğin T+1 dr geçmesi gereken para hesabına geçmemişti. Osmanlı portföyün fonuydu ve gecikmeli alabilmişti.
    Gecikmeden kastı saatler ise, benim pazı ppfler bile anlık geçmiyor, bir zaman alıyor. Belki t+2 idi, ya da 3 idi. Ancak eğer bundan daha fazla bir gecikmeden yani günlerden bahsediyorsak bambaşka bir durum var demektir.
    Fon payı satıldığında bunun hesaba geçmesi süreci, fon yöneticisi kurumdan bağımsız bir süreç aslında.

4. Gecikme aynı gün alamama şeklindeydi, ve sanırım fon gerekli parayı sonradan aktarmıştı.

5.  Alıntı Originally Posted by ozdess Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim, detaylı açıklama için. Fon dönüşünden kastım, fonu sattığımızda paranın hesaba geçmesini kast ettim. Burada bir arkadaş, örneğin T+1 dr geçmesi gereken para hesabına geçmemişti. Osmanlı portföyün fonuydu ve gecikmeli alabilmişti.
    Arkadaşın hesabına saat 14 yerine 16 civarı geçmişti öyle hatırlıyorum.Fonda OSD idi.
    Zaten fonu sattığınızda ertesi sabahki fiyattan sattığınız için o gün fon sıfırlamamışsa paranın ertsi günkü değerden hissenize ne düşüyorsa ödenmeme gibi durumu olmaz.
    Ertesi günkü değer ne olmuşsa o para orda duruyordur zaten.

6. Buldum o gönderiyi. OSD satmış 14 :30 'da değil 18 :00 de hesaba geçmiş. Muhtemelen fonda yoğun satışın olduğu bir gün, fondaki likit meblağ, çıkanı geç karşılayabilir gün içinde. Fonun %98'i menkul kıymet ise atıyorum , o gün fon sahiplerinin %3'ü çıkmak istiyorsa, menkulleri satıp nakit karşılık yaratmak zaman alabilir. Belki öyle bir durumdur. Ancak ertesi güne sarkamaz.

7.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bu iki kardes defansiftir
    Ne oldurur ne guldurur
    İcindeki 3 hisseden biri kirmiziysa
    Bise bekleme
    10 gunde ikisjnide 2 kez alip sattim
    Bi halt yok elde var sifirbugun nasi olduysa 0.15 getirmis
    Bana gore eib eic den bi cacik olmuyor
    YTD.

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Valla hocam pasif gelir olarak attim ben oraya 70k lik aldim %1 getirse en dusuk aylik 700₺ eder oda spor masraflarimi karşilar nasilsa guvenli limanlarda korunuyoruz birazda pasif gelir gelsin bugun ayin 1i ben 10 gunde alip satmam ayin 30 unda giderlerimi karşiliyorsa yeterli. Gelci 10 günde kredi karti olmuş 660₺ bu ay yarisini karşilasin yeter bana

8. Bu arada gümüş 18.5 seviyesine geldi 19 da tankla tüfekle bekliyorlar kirilirsa çok fena olacak tutamazsiniz o zaman takip etmenizi tavsiye ederim

Sayfa 744/1001 İlkİlk ... 244644694734742743744745746754794844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •