Sayfa 797/1001 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    ooo tcd %2,5 hangi dağda kurt öldü...
    Gereksiz yere -0,36 lık düşüşün acısını çıkartmış.

2. iş yatırım temmuz fon dağılımını açıklamış.

https://www.youtube.com/watch?v=8QS6R7ASLzE
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

3. Arkadaşlar merhaba,
    IPJ alacağım; Nasd** Teknoloji endeksini mi takip etmem gerekir? Ayrıca alım yaparken hangi saat dilimlerinde yapmam gerekiyor ki yanlış yapmayayım. Nasd** pozitifteyken alım yapmak zoruma gider açıkçası Saat farkı kafamı karıştırıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by Scarface87 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba,
    IPJ alacağım; Nasd** Teknoloji endeksini mi takip etmem gerekir? Ayrıca alım yaparken hangi saat dilimlerinde yapmam gerekiyor ki yanlış yapmayayım. Nasd** pozitifteyken alım yapmak zoruma gider açıkçası Saat farkı kafamı karıştırıyor.
    Ben aldığım tüm hisse fonlarda ilk gün eksiye düştüm. Genel kanınız trendin yukarı yönlü olduguysa hemen artıya geçersiniz zaten

5. portföyümde son durum: GMA, TTE, ZPE, AFT, AKE... vade en az 6 ay... olumlu olumsuz yorumlar beklerim...

6. Eurobond fonları bugün eksi

7. Bugün şişeci, sodacı fonlar sağlam getirecek galiba.
    Saygılar.

8.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    portföyümde son durum: GMA, TTE, ZPE, AFT, AKE... vade en az 6 ay... olumlu olumsuz yorumlar beklerim...
    Riskli gördüğümü belirtebilirim.
    Çoğunluğu hisse fonu.
    Piyasalar şişti mi daha yukarı gidecek mi ? Bu kararı en iyi siz verirsiniz.
    Ayrıca GMA'nında değişkenler arasında riski fazladır.(Bende de GMA bulunmakta.)
    Tek seferde alım mı girdiniz ? Ya da düştükçe alacak mısınız ?
    AKE de genellikle pozitif bir piyasada kar bırakıyor, hisse fonları gibi.
    Genel olarak fonlarınızın birbirileriyle pozitif korelasyona sahip olduğunu düşünüyorum.
    Fakat risk anlayışınızı bilmiyorum.
    Saygılar.

Sayfa 797/1001 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •