Sayfa 831/1001 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,641 - 6,648 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yay arti 0.90 la cigir acmis
    Mac eksi 1.30 la iyi yirtmis
    Eib dahi eksi 0.12 yapmis
    Bugunun sicani mps olmus gibi
    mps düşüşlerde hep aynı işi yapıyor. baş rolü kimselere kaptırmıyor. önemli olan bu gün bizi nasıl bir gün bekliyor? trendin bozulmaması için bu günüen kötü bu seviyeler üzerinde kapatmamız lazım. umudum az ama 117 üzeri falan bir kapanış olursa gayet güzel olur önümüzdeki hafta için

2.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Yay arti 0.90 la cigir acmis
    Mac eksi 1.30 la iyi yirtmis
    Eib dahi eksi 0.12 yapmis
    Bugunun sicani mps olmus gibi
    Nasd** technology artıydı, neyse yay ile tcd zararlarını bir nebze azaltmış oluruz belki

3. tcd % - 3,3 maşallah hiç affetmemiş...

4.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    tcd % - 3,3 maşallah hiç affetmemiş...
    kat'iyyen affetmez. çünkü geçen yılki tcd öldü, sadece adı kaldı. giderken de
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın,
    düğün olur bayram gelir, dostlar deni hatırlasın dedi. tcd'yi bu kapsamda hatırlamak lazım. ben tcd'yi hep hatırlıyorum, asla almıyorum. güzel bir dönemdi, geldi geçti bitti

5.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    kat'iyyen affetmez. çünkü geçen yılki tcd öldü, sadece adı kaldı. giderken de
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın,
    düğün olur bayram gelir, dostlar deni hatırlasın dedi. tcd'yi bu kapsamda hatırlamak lazım. ben tcd'yi hep hatırlıyorum, asla almıyorum. güzel bir dönemdi, geldi geçti bitti
    acı konuştunuz üstat
    aslında halısınız, her ne kadar yatay düşüşlerde fena getirisi olmuyorsa da keskin düşüşlerde o da trende eşlik ediyor.
    kazara borsa 2 gün keskin düşse 1 aylık kazancını geri alacak, akıllanmamışlar demek ki...
    umarım böyle keskin düşüşler olmaz bir süre daha...

6.  Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    Hayır hisse fonlarımı yıllardır hiç bir dönem, hiç satmadım. Hisse fonları satmak için, trade etmek için değil, emekliliğim için çok uzun vadeli topluyorum.
    Sadece TKF azaltıp, OPI ile değiştirmiştim bir kısmını geçtiğimiz günlerde.
    Ancak biriktirmeyi yani ilave alımları her gün değil sadece düşüş günlerinde yapıyorum.
    Üç değil dört farklı hisse fonu taşıyorum artık fark o sadece.
    Sayın hellostheothers,
    Para yönetimin disiplininize burdan okuduklarım kadarıyla hayranim. Ben size göre el yordamı ilerliyorum. Bu forumdan çok şey öğreniyorum. Aklıma birde temettü emekliliği fikri takılıyor. Bu konuda ne disunursunuz

7.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    bugün ya da yarın XTUMY de satış olabilir benim baktığım tekniğe göre. Trend yukarı yönlü ama hala... ytd
    gbc %0,78 getirmiş.
    beklediğim düşüş bir gün sonra geldi, ama bu kadar sert beklemiyordum açıkçası. şimdilik düzeltme gibi duruyor bugün pazartesi trend belli olur gibi ytd.

8.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Hb ustadim
    Rahat olunuz
    Yarinda sanci olabilir ama p.tesi gunesli olacak ins
    Hoş geldin web. Yokluğunun yasını tutuyorduk. Foruma hareket ve neşe getirdin. Bol kazançlar

Sayfa 831/1001 İlkİlk ... 331731781821829830831832833841881931 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •