Sayfa 869/1001 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,945 - 6,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by sevinen Yazıyı Oku
    sn admustafa hoşgeldiniz
    Hoşbuldum sn.sevinen üstadım Biraz uzak kaldım ama sorular değişmemiş pek cevaplamak kolay oldu

2. Arkadaşalar benim halkbankta yatırım hesabım var..Halkbankta HKV fonu var.. onu almayı düşünüyorum ama ilk kez fon almış olucam.ilk deneyimim olucak.. önerirmisiniz..günlük 100 bin liralık alırsam günlük getirisi ne oluyor ..alıp ertesi gün satabiliyormuyum yani günlük al sat yapabiliyormuyum yoksa aylık tutmak zorundamıyım?

3.  Alıntı Originally Posted by savsatli Yazıyı Oku
    Arkadaşalar benim halkbankta yatırım hesabım var..Halkbankta HKV fonu var.. onu almayı düşünüyorum ama ilk kez fon almış olucam.ilk deneyimim olucak.. önerirmisiniz..günlük 100 bin liralık alırsam günlük getirisi ne oluyor ..alıp ertesi gün satabiliyormuyum yani günlük al sat yapabiliyormuyum yoksa aylık tutmak zorundamıyım?
    Kısa Vadeli Borçlanma aracı fonu olarak geçiyor HKV valörsüz bir fon hemen hesabınıza geçer. 1 ay beklemenize gerek yok. Kısa vadeli tahvillerin faizi düştüğü gün almanız günlük faiz üzerinde kazanç sağlayabilir. Kısa vadeli tahvil faizleri yükselirse anapara kaybı oluşturabilir. Bunlar tabi genel durumlar HKV özelinde konuşmak için hangi tahvilleri içeriyor KAP üzerinden kontrol etmek faydalı olacaktır .

4. Bunlar tabi genel durumlar HKV özelinde konuşmak için hangi tahvilleri içeriyor KAP üzerinden kontrol etmek faydalı olacaktır

nasıl kontrol edebilirim ki?

5.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    Hoşbuldum sn.sevinen üstadım Biraz uzak kaldım ama sorular değişmemiş pek cevaplamak kolay oldu
    Sn admustafa hoşgeldiniz.
    Dün tablo vesilesiyle kulaklarınızı çınlatmıştık.
    Ara vermeyin bu kadar
    Artık yazmaya devam edersiniz umarım.

6.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Yarın tefas platformu da kapalı sanırım 😒
    Yarın bizim piyasalar kapalı.Tefas'ta yok.
    Bugünkü getiri/götürüleri perşembe görebileceğiz.
    Ama tam ABD iyi giderken yazık oldu tatil olnmasa bizde olumlu olurduk yarın

7. GBC nin mevzusu nedir acaba?
    Kap icerigi full altina dayali.
    Grafigi de altina cok benziyor zaten.
    Ne ayricaligi var ki bu fonun?
    Saygilar.

8.  Alıntı Originally Posted by savsatli Yazıyı Oku
    Bunlar tabi genel durumlar HKV özelinde konuşmak için hangi tahvilleri içeriyor KAP üzerinden kontrol etmek faydalı olacaktır

nasıl kontrol edebilirim ki?
    https://www.kap.org.tr/tr/fon-bilgil...-araclari-fonu
    Yukarıdaki adreste her ay 5 iş günü içerisinde açıklanır genelde kontrol edebilirsiniz. Eğer içerdiği tahviller hakkında bilginiz yoksa ve fiyat takibi yapamıyorsanız bu bilgiler çok işinize yaramaz. İlk defa fon alımı yapacaksanız Para piyasası fonları incelemeniz faydalı olabilir. Tahvil faizlerinde düşüş beklentiniz varsa faiz düşüşüne hassasiyet arttığı için uzun vadeli tahvil içeren fonlara yönelmek getiriyi arttıracağı için sizin için faydalı olabilir .

Sayfa 869/1001 İlkİlk ... 369769819859867868869870871879919969 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •