Sayfa 891/1001 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,121 - 7,128 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. fonun çok dillenmesi aslında kabiliyetli bir portöy yöneticisi için o kadar da önemli değil... bi yere kadar tabii ... kalkıp fon büyüklüğü uçuyorum şu an 15 katrilyon olsa Güzel Marmara'nın Haydo Dayısı nasıl yönetsin fonu di mi ? mantıklı düşünmek lazım... yerli hisse yoğun fon kategorisinde , Güzel Marmara Majit'in yanına gene getiride tepelerden başka fonlar mı serpiştirmeli acaba ? Bu aralar Mükremini inceliyorum , biraz majitden biraz mükreminden yanına da , küççüg ve orta ölçeki hisselere yatırım yapan gediğin Gi eM aR ını mı eklesek ne yapsak ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

2.  Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    fonun çok dillenmesi aslında kabiliyetli bir portöy yöneticisi için o kadar da önemli değil... bi yere kadar tabii ... kalkıp fon büyüklüğü uçuyorum şu an 15 katrilyon olsa Güzel Marmara'nın Haydo Dayısı nasıl yönetsin fonu di mi ? mantıklı düşünmek lazım... yerli hisse yoğun fon kategorisinde , Güzel Marmara Majit'in yanına gene getiride tepelerden başka fonlar mı serpiştirmeli acaba ? Bu aralar Mükremini inceliyorum , biraz majitden biraz mükreminden yanına da , küççüg ve orta ölçeki hisselere yatırım yapan gediğin Gi eM aR ını mı eklesek ne yapsak ...
    Mükremini kimdir? Jargonu anlayacak kadar mazimiz eski değil cahiller için tercümesini de yaparsanız memnun oluruz.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

3. Laf kalabalığına gerek yok şu anda fon=MPS.

4.  Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Genel olarak Türkiye eurobondları artı
    Ufak bir artış gözüküyor. Tahminim geneli 3 günlük ppf kadar getirecek.

5. Bu haber çok önemli.
    https://www.bloomberght.com/kamu-ban...rtirdi-2260307

Bu habere göre dövize endeksli fonları iyice radara almak lazım.
    Dövize endeksli fonlarda günlük kazanç peşinde koşulmamalı.
    Durup durup ani hareket ederler bunlar.

6. MPS belli mi ziraat hesabı olan arkadaşlar.
    Uyuşmadı bir türlü dem'e "ben"de ki meşrep

7.  Alıntı Originally Posted by Lemon Yazıyı Oku
    MPS belli mi ziraat hesabı olan arkadaşlar.
    mps yi biliyorsanız niye mükremin ( mükremini değil ) kimdir diye soruyorsunuz ... hayret gayet de açık yazıyorum...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

8. Eib kuzumuzu merak ediyorum.
    Eksi icimden geciyor da neyse
    Saygilar.

Sayfa 891/1001 İlkİlk ... 391791841881889890891892893901941991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •