Sayfa 924/1001 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,385 - 7,392 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Fonu Tefas'a açsınlar, limit koysunlar.
    Bir zahmet iletiniz.
    Slm. Şirketin yöneticileri ile görüşmedim hiç. Müşteri temsilcisi arkadaş ile az sıklıkla muhatap oldum. O arkadaşında böyle bir yetkisi yoktur sanırım. Çok bilgi sahibi olduğum işler değil. Yatırımcı olmak istiyorsanız ya da önerileriniz varsa bizzat kendiniz kurum yetkilisini arayıp iletebilirsiniz. Tufan ya da Turhan galiba ismi. Turgay da olabilir. Bol kazançlar dilerim

2.  Alıntı Originally Posted by PEMFIGUS Yazıyı Oku
    Merhabalar, IAR yatırımımda 4. ay . 2,03 maliyet ve bugünkü değer 3,69. Fonun performansı %82 ..Oldukça güzel performans.. Portföyümün kendi yönettiğim kısmını da bu fona aktarmayı düşünmeye başladım. Yöneticilerine teşekkür ediyorum..
    İstanbul portföy de hisse senedi işlemi yapıyor musunuz? Yapıyor iseniz memnun musunuz?
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

3.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Avrupa MB’nın destek paketinden sonra Avrupa hisseleri gidebilir
    Avrupa hisseleri içeren AFV’yi takibe alalım
    Tabloyu cok fazla dikkate almayiniz. Tabloda Afv dagilimi londra hisselerinden dolayi dengesiz , londra hisselerinin payi bu kadar fazla olmamasi gerekli. Google finance ve londra hisseleri arasinda bir uyumsuzluk var henuz cozemedik.

4.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Avrupa MB’nın destek paketinden sonra Avrupa hisseleri gidebilir
    Avrupa hisseleri içeren AFV’yi takibe alalım
    Güzel bilgi için teşekkürler
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

5.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    bugün mutlu oldum
    tcd %0,53
    gbc %0,65
    Tabloya gore tcd -0.43 du
    +0.53 geldi. Tcd yi tablo tutturamiyo
    Turev flanmi bozuyor

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Tabloya gore tcd -0.43 du
    +0.53 geldi. Tcd yi tablo tutturamiyo
    Turev flanmi bozuyor

Neyse tcd az eksi ve yatayda yuzumuzu
    Gulduruyor

7. Yuji ustadin hisse senedi yogun fonlari tablosu yurtdisi fonlarinda eklenmesiyle birlikte kalabalik ve karisik olmaya basladi. Sizce yurtdisi hisse yogun fonlari icin ayri bir tablo tutmak iyi mi olur ? Yuji ustad dan ozel mesaj yoluyla rica ettim. Bu konuda siz forumdaslarin dusuncesi nedir acaba ?

8.  Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Yuji ustadin hisse senedi yogun fonlari tablosu yurtdisi fonlarinda eklenmesiyle birlikte kalabalik ve karisik olmaya basladi. Sizce yurtdisi hisse yogun fonlari icin ayri bir tablo tutmak iyi mi olur ? Yuji ustad dan ozel mesaj yoluyla rica ettim. Bu konuda siz forumdaslarin dusuncesi nedir acaba ?
    Hepsini birarada görmek bence daha iyi gibi.her ikisine da yatırım yapanlar için kolaylık ama tabi tabloyu oluşturan sizlersiniz .belki ikiye ayrılıp yerli ve yabancı olarak fonlar daha da çeşitilendirilebilir

Sayfa 924/1001 İlkİlk ... 424824874914922923924925926934974 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •