Sayfa 576/1001 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,601 - 4,608 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    IPV daha ılımlı bir fon.İçinde nispeten daha kısa vadeli tahviller var
    DBH ve AKE daha agresifler
    tahvil vadeleri daha uzun
    teşekkür ederim.
    Burada yazmış olduğum bilgi,yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Lütfen kurumunuzdaki profesyonel yatırım uzmanlarınıza danışın.

2. Merhaba arkadaşlar,

AFT, YAY, AFA gibi yabancı hisse senedi fonlarının aylık raporlarını bir senelik geriye yönelik taradığımda, temettü kısımlarının ya boş olduğunu ya da az miktarda portföyde yer alan bist hisselerinin temettülerinden ibaret olduğunu görüyorum. Tablolarda bunun görünmesinin bir sebebi var mı acaba?

3.  Alıntı Originally Posted by istanbullu1963 Yazıyı Oku
    almış bulunduuğum fonlar:

GMA, TTE, TTA, ZPE, TZT, AFT, AKE, YBE... olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı beklerim... (supremegold dışında yanıt veren olmadı... 2 gün önce sormuştum... herhalde bu fonları sadece ben almışım.
    gma Iyi, tte aft riski yüksek giriş zamanlaması çok önemli, tzt ppf gibi minimal getiri yada götürü, benim yorumlarım, diğerleriyle karşılaşmadım

4. teşekkürler Yapraksız yonca... TTE ve AFT'ye yeni girdim. AKE veYBE eurobond fonları ve bunları 6 ay önce aldım. bakalım, hayırlısı... banka mevduatından fazla getirsinler yeter...

5. Şu serbest fonlar, sadece nitelikli yatırımcıya değil, herkese açılsa, tefaşta işlem görse muazzam olurmuş.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6.  Alıntı Originally Posted by harunlu Yazıyı Oku
    burada fon hakkında çok şeyler öğrendim bilgisini paylaşan herkese tşk. bir şey kafamı kurcalıyor ünlü portföyün 3 farklı değişken fonu var. SUC kodlu fonu son 3 sene %75 getiri yapmış, SUB kodlu fonu İSE son 3 senede %8 gibi çok düşük bir oran yapmış. ikisininde alıp sattıkları aşağı yukarı aynı finansman bonosu özel sektör tahvili ağırlıklı. şahsen korkutuyor bu fark beni.
    SUB da 2017 ortası ile 2018 sonunda bazı bono tahviller ödenememiş demek kiki sert düşmüş.... sonrasında şirket durumu düzeltiyse parası yatırılmış olabilir yatırımcılara ... o yatırılan paralar grafikte getiri olarak görünmez sanırım... ünlü joğ yu arayıp sormalı ... SUC ile sub şu an aynı bono tahvilleri mi taşıyor bakmak lazım ...

Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    SUB da 2017 ortası ile 2018 sonunda bazı bono tahviller ödenememiş demek kiki sert düşmüş.... sonrasında şirket durumu düzeltiyse parası yatırılmış olabilir yatırımcılara ... o yatırılan paralar grafikte getiri olarak görünmez sanırım... ünlü joğ yu arayıp sormalı ... SUC ile sub şu an aynı bono tahvilleri mi taşıyor bakmak lazım ...
    Sturk16 zamanında bu fondan çok kaybettiği ni yazmış. Eğer para hesabına falan sonradan geçse söylerdi sanırım. Ünlü portföy den araştırmak lazım.. İlginize tşk

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Berat Albayrak'tan yatırım fonları değerlendirmesi

Berat Albayrak, yatırım fonlarının toplam büyüklüğünün 150 milyar ile tüm zamanların en üst seviyesine çıkmasıyla ilgili açıklama yaptı. Bakan Albayrak "Türkiye sermaye piyasalarını büyütmek için çalışmalarımız sürüyor." dedi. https://haberglobal.com.tr/ekonomi/b...ndirmesi-51608

Sayfa 576/1001 İlkİlk ... 76476526566574575576577578586626676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •