Special Days Image
Sayfa 427/1001 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,409 - 3,416 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar (jmk99, Trade Shark, ZİRVEE)

Teorik olarak olan ama pratikte uygulaması ve bunu müşteri temsilcisine anlatması oldukça zor olan bir durum. Çünkü internet şubeden TL eft si yapar gibi yapılabilen bir şey değil. Fonları bozup peyderpey geçmeyi düşünüyorum.

Neden geçmeyi düşündüğümü paylaşmak isterim. TEB ile çalışıyordum. Son zamanlarda garip şeyler yaşamaya başladım.
    Mesela sabah 11:30 gibi alış talimatı verdiğim +1 valörlü fon için gün içinde hiçbir şey yapmayıp sanki 13:30 dan sonra talimat vermişim gibi ertesi gün talimatı göstermesi ve alımı da daha sonraki gün +2 valörlü gibi yapması.
    Alım talimatı verdiğim başka bir fon için talimatımı iptal etmesi ve nedenini bildirmemesi ya da açıklama yapılmaması. MH ni aradığımda şikayet oluşturdum deyip 4 saat sonra geri dönerek Tefaş da yeterli fon olmadığını öğrenmem. Umarım anlatabilmişimdir, bu ve bunun gibi gariplikler yüzünden TEB den ayrılmaya karar verdim.

2.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bunların zamanı var.
    İsim vermeyeceğim ama ben iki bankayı yakından izliyorum.
    Biri teknolojiye yatırım yapıyor.
    Diğeri çok ucuz.
    Ama Eylül-Ekim'e kadar elimi sürmem.
    Webster üstadı da özledim yaw...
    webster üstad iyiydi çok paylaşımcıydı ama tek sıkıntısı bence diliydi. burada kimseyle atışmamak lazım he deyip geçmesini bilmek gerekir bazen de uzatmamak lazım. Engelleyip geçmek gerek bence.

viop topiğine baktım atıp tutan o kadar çok ki çok kişiyi banlamışlar ama adamlar yine gelmiş tahrik ediyorlar yine oradaki ahaliyi.

webster o anlamda gururlu, anladığım kadarıyla geri dönmek istemiyor takdir ettim, ama tercihine saygı duymak gerekir.

bu anlamda bu topic çok iyi sağolsun öyle saçma sapan tartışmalar olmuyor trol de pek uğramıyor.

Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Cevaplarınız için teşekkür ederim arkadaşlar (jmk99, Trade Shark, ZİRVEE)

Teorik olarak olan ama pratikte uygulaması ve bunu müşteri temsilcisine anlatması oldukça zor olan bir durum. Çünkü internet şubeden TL eft si yapar gibi yapılabilen bir şey değil. Fonları bozup peyderpey geçmeyi düşünüyorum.

Neden geçmeyi düşündüğümü paylaşmak isterim. TEB ile çalışıyordum. Son zamanlarda garip şeyler yaşamaya başladım.
    Mesela sabah 11:30 gibi alış talimatı verdiğim +1 valörlü fon için gün içinde hiçbir şey yapmayıp sanki 13:30 dan sonra talimat vermişim gibi ertesi gün talimatı göstermesi ve alımı da daha sonraki gün +2 valörlü gibi yapması.
    Alım talimatı verdiğim başka bir fon için talimatımı iptal etmesi ve nedenini bildirmemesi ya da açıklama yapılmaması. MH ni aradığımda şikayet oluşturdum deyip 4 saat sonra geri dönerek Tefaş da yeterli fon olmadığını öğrenmem. Umarım anlatabilmişimdir, bu ve bunun gibi gariplikler yüzünden TEB den ayrılmaya karar verdim.
    teb 3 aydır boyle,bende ayrıldım

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bunların zamanı var.
    İsim vermeyeceğim ama ben iki bankayı yakından izliyorum.
    Biri teknolojiye yatırım yapıyor.
    Diğeri çok ucuz.
    Ama Eylül-Ekim'e kadar elimi sürmem.
    Webster üstadı da özledim yaw...
    bir sekilde ulasalım,gelsin

5. KVBA ( 3 günlük ) - dün bazı kvba lar ppf nin iki katını getirdi

KVBA ;

10.06 dusus -0,21 ( yakın vade fonlara etkisi zayıf )

08.07 dusus - 0,06

12.08 dusus - 0,31

16.09 dusus - 0,05

07.10 dusus - 0,21

17.02.21 bugun islem goremedim ( pazartesi valorunde artıs islem var )

26.01.22 islem goremedim

derinlikli bakabilen varsa tekrar kontrol edebilirler

6.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    teb 3 aydır boyle,bende ayrıldım
    Ben yeni farkettim maalesef. Teb den sonra nereye geçtiniz, memnunmusunuz.

Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    KVBA ( 3 günlük ) - dün bazı kvba lar ppf nin iki katını getirdi

KVBA ;

10.06 dusus -0,21 ( yakın vade fonlara etkisi zayıf )

08.07 dusus - 0,06

12.08 dusus - 0,31

16.09 dusus - 0,05

07.10 dusus - 0,21

17.02.21 bugun islem goremedim ( pazartesi valorunde artıs islem var )

26.01.22 islem goremedim

derinlikli bakabilen varsa tekrar kontrol edebilirler
    17.02 .21 bugunu etkilrmi acaba ?

8. Pazartesi valoru sali gunu getiri goturusunu etkiliyor diye biliyorum tabi pazartesi ayni gun islemleri de kontrol etmek lazim

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 427/1001 İlkİlk ... 327377417425426427428429437477527927 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •