Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 6,257 - 6,264 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Totalde öyle bir meblağ yapar ki...
    Sehven 4 yazmışım 40 yazacaktım

2. Bir de MKK ücreti diye aylık 1.80 , 1.40 falan kafasına göre bir şeyler daha kesiyor değişen miktarlarda . O ne acaba o da bakım değil pasta cila ücreti mi

3. MKK periyodik kesintileri 3 çeşittir.Bu 3'ü periyodik olarak her zaman kesilir.
    1-MKK alım satım komisyonu
    2-MKK saklama ücreti
    3-MKK hesap bakım ücreti.
    Bakım ücreti şu oluyor.--(Yatırım fonu, DIBS ve ÖSBA) Saklama bakiyelerinin günlük piyasa değeri 100 TL ve üzeri olan hesaplardan BSMV dahil günlük 0,00735 TL hesap bakım ücreti alınır. Saklama bakiyesi piyasa değerinin hesaplamasında MKK'nın
    belirlediği esaslar geçerlidir. Saklama bakiyeleri Aylık olarak tahsil edilir. (Piyasa değeri hesaplamasında yatırım fonu pay fiyatı olarak ilan edilen son fiyat kullanılır.)

Hepsinin yasal dayanağı var oranları belli.

Ama benim hesaba bakmasalarda olur, bıraksınlar tozlu kalsın diyorum ama dinleyen yok.

4. Altın severler altın meraklıları buyrun
    Ana para korumalı altın fonu.
    6-10 Temmuz arası Akbank,Odeabank ve Burgan banktan alabilirsiniz.
    Vade 15 Eylül 2021

Süre sonunda altın düşmüş olsa bile ana paranızı aynen geri alabileceksiniz.
    Artarsada ne kadat artmişsa kısmetinize artık.
    https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund...FUU84AodmQUCUw

Aslında Akbank eskiden bu fonları %115 ana para korumalı falan yapardı.
    Sonra % 105'e düşürdü
    Şimdide sadece ana para garatisi veriyor.

5. Öpülmedik yer bırakılmayacak.Talimat budur.
    Saygılar.

6. Bu da %100 ana para korumalı yabancı hisse fonu
    Fon ile eşit ağırlıklı olarak Alphabet Inc (Google) ., Amazon.Com Inc., Facebook Inc., ve Microsoft Corp. ortaklık paylarından oluşan sepete yatırım yapılıyor.

Alım 6-10 Temmuz arası Akbank, Odeabank ve Burgan banktan
    Vade 15 Eylül 2021
    https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund..._source=slider

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bu da %100 ana para korumalı yabancı hisse fonu
    Fon ile eşit ağırlıklı olarak Alphabet Inc (Google) ., Amazon.Com Inc., Facebook Inc., ve Microsoft Corp. ortaklık paylarından oluşan sepete yatırım yapılıyor.

Alım 6-10 Temmuz arası Akbank, Odeabank ve Burgan banktan
    Vade 15 Eylül 2021
    https://www.akportfoy.com.tr/tr/fund..._source=slider
    Nasıl hocam anapara korumalı peki karda ne kadar veriyor

8. muhterem zevat-ı kiram ; şimdi diyelim ki bir yurttaşımızın 33 farklı kurumda yatırım hesabı olsun ( bankalar : 4 yaprak yonca , whitebank , yapı freddy , buhranbank , rodeğo , fiba hüsnü , cicibici , eyhçesssbisi , şugarbank , peoplebank , ereğli demir çelik pardon yanlış oldu , workbank , seabank .... aracı kurumlar : iş yatırım , yapı kredi yatırım , alnus , piramit , meksa ,yatırım finans , integral ,
    ahlatçı , turkish yatırım , mercan dede yok olmadı , ata , garanti yatırım , global , tacirler , acar , vakıf yatırım , halk yatırım , ziraat yatırım , osmanlı , ünlü joğ , teb yatırım , tera menkul ) şimdi bu yurttaşımızın MKK yıkama yağlama rot balans pasta cila masrafları tek bir kurumda yatırım hesabı olan yurttaşımıza göre daha çok mu oluyor yoksa MKK ha bir hesap ha 33 hesap farketmez ben işleme hacme bakarım deyip aynı ücreti mi bülbüllendirip , yatırımcı hesabından - hesaplarından margarinliyor....

not : zahmet edip saymayın , yazdıktan sonra 4 kez kontrol ettim gönderimi , evet kurumların toplamı osüç ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

Sayfa 783/1001 İlkİlk ... 283683733773781782783784785793833883 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •