Sayfa 669/1001 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 5,345 - 5,352 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Günaydın,
    tcd %1,58...
    sabreden kazandı gibi.
    umarım yakın zamanda elinde olanlar satmamıştır
    bol kazançlar...
    sadece hatirlatma
    susalim lutfen...!
    TCD diye bir sey yok

iyi gunler
    Canlar gider heyyyy

2.  Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Fonlardsn tamamen çıkmıştım. Ama gelin görün ki mevduat dip seviyelerde, altın yüksek, dolar orta uzun vade yukarı (bir miktar var) borsa yukarlarda zorlanmaya başladı gibi. Bir düzeltme gelir mi? Sonuçta fonlara bugün yine alış talimatı vererek dönüş yaptım. İnşallah trene son vagonda binmemişimdir. Ama borsa düzeltme yapsa da önü açık. Çünkü başka alternatif yok. Umudum bu açıkçası. Fonlarda ise değişken ve hisse fonlar dışında getirisi olan doğru dürüst bir şey yok. Bir ara altın ve eurobond fonları almıştım. Getirisi iyi oluyor ama düşüşü de çok pis oluyor. Şimdilik onlardan uzak durmaya karar verdim. Herkese bol kazançlar.
    haluk Canberk hoca, son analizinde 112.800 üzerinde zorlanabileceği veya bir an için buralar geçildi havası oluşturulup 114 üzerinden sert realizasyonlar gelebileceğinden bahsediyor. halil Reçber haluk hoca kadar istikrarlı değil ama o da en geç bir hafta içinde kuvvetli bir düzeltme ile birlikte endeksin 107 veya 105 bine doğru bir geri çekilme yaşayabileceğini ama bu durumun orta vade adına çok güzel bir alış fırsatı olacağını söyleyip orta uzun vade adına oldukça olumluyum diyor. bir sürü indikatör falan filan kafalar karışıyor. youtube yorumcuları arasında haluk hocayı tek geçerim. halil Reçber ileriye dönük enteresan tahminler yapıyor ama bazan güzel yakalasa da bazan tutmuyor. geçen haftalarda dolarda 6.50'ye doğru bir geri çekilme olabileceğini söylemişti. hem de bir hafta içinde falan demişti ama olmadı. bu tür tahminlerin tutması zor demek ki.

3.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    sadece hatirlatma
    susalim lutfen...!
    TCD diye bir sey yok

iyi gunler
    üstat sen çıkmışsındır diye yazdım...
    tebrikler

4.  Alıntı Originally Posted by md1 Yazıyı Oku
    investing 1 yıllık tahvilde düşüş göstermiş, kvba'lar için tahvil durumuna bakabilen var mı?
    16-09-20 Yükseldi
    07-10-20 Hafif yükseldi.
    Başka da pek işlem yok.

5. Borsaya düzeltme gelecek diye diye, hisse fonları daha da yukarı gitti.
    Piyasada yön tayin etmek imkansız.
    Her zaman böyle olur zaten.
    Bu enstrümana uzun vadeli bakıyorsak riskinin mevduattan az olduğunu düşünüyorum.
    Saygılar.

6.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Borsaya düzeltme gelecek diye diye, hisse fonları daha da yukarı gitti.
    Piyasada yön tayin etmek imkansız.
    Her zaman böyle olur zaten.
    Bu enstrümana uzun vadeli bakıyorsak riskinin mevduattan az olduğunu düşünüyorum.
    Saygılar.
    onur hocam, bu işler böyledir. düzeltme gelecek derler uçar gider. yükselecek derler, ummadık zamanda paldır küldür satış gelir falan. hisse fonda oluruz borsa yükselecek durumuna odaklanırız. şayet beklemedeysek ha bu gün ha yarın düzeltme gelecek deriz falan. bu işlerde duygusallık, asla olmamalı. teknik taktik işlerinden anlamadığımdan piyasanın genel gidişatı hakkında fikir sahibi olabilmek adına turkishbulls sitesine bakıyorum. katılım fonum varsa kat50, ya da endeks dışı fonlarım varsa xtumy sinyallerine bakıp pozisyonlarımı azaltıp artırma yönünde karar veriyorum. ortalıkta uzman geçinelerin bir çoğunun dahi ileriye dönük öngörüleri tutmuyor. madem böyleyse profosyonel sinyallerle piyasayı koklayan turkishbulls sitesi, en güzeli. ortam iyiyse çoğal. sat sinyalleri varsa pozisyon azalt. benim sıtratejim bu, selamlar

7.  Alıntı Originally Posted by hayrani Yazıyı Oku
    onur hocam, bu işler böyledir. düzeltme gelecek derler uçar gider. yükselecek derler, ummadık zamanda paldır küldür satış gelir falan. hisse fonda oluruz borsa yükselecek durumuna odaklanırız. şayet beklemedeysek ha bu gün ha yarın düzeltme gelecek deriz falan. bu işlerde duygusallık, asla olmamalı. teknik taktik işlerinden anlamadığımdan piyasanın genel gidişatı hakkında fikir sahibi olabilmek adına turkishbulls sitesine bakıyorum. katılım fonum varsa kat50, ya da endeks dışı fonlarım varsa xtumy sinyallerine bakıp pozisyonlarımı azaltıp artırma yönünde karar veriyorum. ortalıkta uzman geçinelerin bir çoğunun dahi ileriye dönük öngörüleri tutmuyor. madem böyleyse profosyonel sinyallerle piyasayı koklayan turkishbulls sitesi, en güzeli. ortam iyiyse çoğal. sat sinyalleri varsa pozisyon azalt. benim sıtratejim bu, selamlar
    Halil denen adam hiç güvenilir gelmiyor nedense.kıdemli analist gibi bi tarzı var.haluk hocayı tek geçerim

8.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Halil denen adam hiç güvenilir gelmiyor nedense.kıdemli analist gibi bi tarzı var.haluk hocayı tek geçerim
    kesinlikle haklısınız. halil reçberi de değişiklik olsun diye dinliyorum aslında. akşam da canlı video yapmış, sabah hızlıca tekrarına baktım. bir günde yüzde beşlik dahi bir düşüşün yaklaştığını, hatta bu gün dahi gelebileceğini söylüyordu. birkaç gün içinde 105'e kadar çekilme olacak diyor. bu gün itibarıyla fonlarda bir miktar pozisyon azaltmak adına satış verdim. duruma bakıp 114 114 geçilmesi veya da 107 105'e doğru geri çekilmelere göre nasibimi aramaya çalışacağım artık.

Sayfa 669/1001 İlkİlk ... 169569619659667668669670671679719769 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •