Special Days Image
Sayfa 426/1001 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Yatırım fonları başka bir bankaya virman yapılabiliyor mu, internet şubesinde baktığımda böyle bir işlem için yol göremedim.
    Teorik olarak mümkün fakat pratikte yapan görmedim.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,050
     Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Yatırım fonları başka bir bankaya virman yapılabiliyor mu, internet şubesinde baktığımda böyle bir işlem için yol göremedim.
    MKK'ya kayıtlı tüm hisse senedi , özel sektör tahvili ve yatırım fonları başka kurumlara virmanlanabilir. İşlem aracı kurum/banka'dan yapılır.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

3.  Alıntı Originally Posted by Ege35 Yazıyı Oku
    Genelde gördüğüm, aracı kurumlarla, bankaların uygulaması farklı.
    Aracı kurumlarda virman daha kolay. Banklarda ise nerdeyse imkansız gibi.
    Teb bankasından başka yere fonları virman yaptıramamıştım.

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Bist ve Dow doymuşa benziyor.
    Ucuz ne kaldı acaba?
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Arsa ev , bulunabilirse

6. Sizler de biliyorsunuz hisse senedi fonlarından xtumy ağırlıklı olan fonlardan birisi tcd. ama bu endeks neredeyse salgın öncesi değerlerine geldi. Normalde ay sonunda artık x 30 x50, x 100 de nispeten ucuz hisselere ağırlık vermeleri gerekir gibi, ya da ters pozisyon açmaları lazım.En azından yükselen endekslerdeki hisseler bence artık risk oluşturmaya başladı. Değişken fon olduğu için nispeten avantajlı aslında ama bu kullanmıyor. Son dönemlerde dikkatimi çekti genelde bist 100 ün %1 ve üzeri kapattığı durumlarda genelde daha az getiri getirdi. Ama eksi getirdiği durumlarda genelde pozitif getirdi. Bu durumda yatırımcı bir zaman yan kağıtlara bir zaman da bist 100 gidiyor gibi duruyor gibi oluyor. Bist 30 da henüz aman aman tık yok. Borsada yükseliş devam edeceği düşünlürse x100 ve x30 yoğun içeren fonlar bir süre daha iyi getirir gibi duruyor. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Bist ve Dow doymuşa benziyor.
    Ucuz ne kaldı acaba?
    Bankalar ve enerji bence hocam

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
     Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    Bankalar ve enerji bence hocam
    Bunların zamanı var.
    İsim vermeyeceğim ama ben iki bankayı yakından izliyorum.
    Biri teknolojiye yatırım yapıyor.
    Diğeri çok ucuz.
    Ama Eylül-Ekim'e kadar elimi sürmem.
    Webster üstadı da özledim yaw...

Sayfa 426/1001 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •