Sayfa 291/1001 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,321 - 2,328 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Nitelikli yatricimci potansiyeli goruyorum sizde

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Boynum tutuluyor hergün işlem gün sonu kar zarar hesabı bu ne arkadaş parasını versek biri bizim için yapsa olmaz mı

2.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Parayla ugrasmak zor zanaat ..Yalnız fonları hep derim günlük düsünmeyin ..fonlar uzun vade yatirim araci..her gün hesaba bakip - gormeye tahammülün yoksa git yine ev,arsa al ..
    Alirsin kirasini aylik kafan rahat 😀
    Yada günlük 8-9 mevduatlar var bagla uzun vade seneye alirsin faizini 😀
    Üstad haftaya dönüş var portföy 2m üzerine çıkacak cidden yoruldum ama sürekli ekran ekran burası bitiyor ABD başlıyor %20 faiz olsa 5 sene atarım o derece

3.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Boynum tutuluyor hergün işlem gün sonu kar zarar hesabı bu ne arkadaş parasını versek biri bizim için yapsa olmaz mı
    Nitelikli yatirimcilara yonelik fonlar veya belli bir vade de mutlak getiri garantili fonlar oluyor inceleyebilirsiniz. Ama parami araci kuruma teslim edicem onlar yonlendirecek ve ben gece uyuyacagim hic bana gore degil cogu fon profesyonel yonetiliyor degisken pozisyon aliyor saniyoruz ama bir elin parmagini gecmez

4.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Üstad haftaya dönüş var portföy 2m üzerine çıkacak cidden yoruldum ama sürekli ekran ekran burası bitiyor ABD başlıyor %20 faiz olsa 5 sene atarım o derece
    Bütün parayi MAC fonuna yatirsaydin Mart başından su ana kadar 5 senelik %20 faizi almistin zaten..😀 hatta daha fazla ..
    Ne kadar fazla risk o kadar fazla getiri ..
    Piyasada fırsatlar bitmez ..sabırlı olacaksin hele ki fondaysan bekleyeceksin

5.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    Nitelikli yatirimcilara yonelik fonlar veya belli bir vade de mutlak getiri garantili fonlar oluyor inceleyebilirsiniz. Ama parami araci kuruma teslim edicem onlar yonlendirecek ve ben gece uyuyacagim hic bana gore degil cogu fon profesyonel yonetiliyor degisken pozisyon aliyor saniyoruz ama bir elin parmagini gecmez

Bahsettiğiniz fonlara örnek verebilir misiniz?

Alıntı Originally Posted by m.exclusive Yazıyı Oku
    Serbest fonlarla ilgili görüşleriniz nelerdir?

Forumda IAR fonunu alan arkadaşlar vardı bu konudaki yorumlarınız nelerdir acaba ?
    Benim portföyün %30 u IAR %60 IIS %10 da IST. Gayet memnunum. Fon al-sat ile uğraşmıyorsunuz. Fonlar dinamik yönetildiği için ne gerekiyorsa onlar yapıyor zaten.

7.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Benim portföyün %30 u IAR %60 IIS %10 da IST. Gayet memnunum. Fon al-sat ile uğraşmıyorsunuz. Fonlar dinamik yönetildiği için ne gerekiyorsa onlar yapıyor zaten.
    Serbest fonlar sanıyorum bunlar IAR %6 getirdi bugün

8.  Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Şubat - Mart arasında iyi yönetememişler ama sağlam gol yemişler

Sayfa 291/1001 İlkİlk ... 191241281289290291292293301341391791 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •