Sayfa 369/1001 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Hesabınız iş bankası ise havale. Diğer bankalardan gelecekse eft. Zaten direk şirkete gitmiyor para. İş bankası saklama şubesine gidiyor.
     Alıntı Originally Posted by PEMFIGUS Yazıyı Oku
    Dostum bu konu benim kafamıda meşgul etmişti ) Size işbankasında saklama hesabı açılıyor. Hesap sizin adınıza, sizin hesabınız. Parayı direk kendi saklama hesabıma gönderdim. İstanbul portföy sizin emirlerinizi o hesapta gerçekleştiriyor. istediğiniz zamanda girip bakıyorsunuz overall a .. kolaymış ) ASlında bu yazdıklarım buradaki değerli fon analisti üstadlara boş konuşmalar gibi geliyordur bilemiyorum.. ama bilmeyen için bir sürü soru işareti oluyor..
    Teşekkürler hocam, anladım.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    IAR fonuna ait portföy dağılım raporu yayınlanıyor mu? Bir de kaldıraçlı işlem yaparak mı bu getiriyi elde etmişler acaba?

3. Oldukca ciddi fark var getirilerde. Dolar kurundan mi kaynakli acaba ?

NDXT %2,67
    AFT %0,7394
    YAY %1,0943

SPGSCLP %4,53
    AES %2,7098

Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    IAR fonuna ait portföy dağılım raporu yayınlanıyor mu? Bir de kaldıraçlı işlem yaparak mı bu getiriyi elde etmişler acaba?
    Kapta var bilgileri

arkadaşlar burada paylaşılan excell listesinde acc fon dün 1,23 getiriye sahipti ancak tefaşta 0.4 görünüyor. Bu kadar fark neden kaynaklanıyor acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    bilen varmi?
    13.30 dan önce verirsen emri bu akşamki aciklanacak fiyatdan alırsın 13.30 sonra cuma akşam açıklanacak fiyatdan alırsın

ASUS_X00IS cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by burak1987 Yazıyı Oku
    Kapta var bilgileri
    Portföy dağılım raporu yoktu, ondan sordum hocam.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by PEMFIGUS Yazıyı Oku
    Merhaba, kusura bakmayın nette değildim, ancak görebildim. Öncelikle fonlar konusunda tecrübeli olmadığımı belirtmek isterim. Süreç şöyle oldu... Almış olduğum İstanbul portföyün dördüncü serbest fonu için şirkete telefon edip bilgi istedim. Saolsunlar ilgilendiler. Nitelikli yatırımcı meselesi benim de engelimdi. Ama bu konuda sorun yaşamadım. Sizin beyanınız yeterli, insanlar sizin banka hesaplarınız ya da mal varlığınız konusunda araştırma yapmıyorlar.
    Evraklar hem İstanbul Port. hem de işbankası takas hesabı açılması için gerekli evraklar. Risk i anladığınızda dair Vs Vs. Normal hisse senedi işlemleri için aracı kurumda imzaladığınız evraklar işte. Fazladan risk bildirimi sözleşmeleri ve işbankası takas hesabı evrakları.
    Fonun alış ve satış işlemleri, haftanın bir günü yapılıyormuş nedense.. Salı günü kapanış fiyatı ile çarşamba işlem yapılıyor. Ama emri pazartesi günü telefonla veriyorsunuz. Yada müşteri temsilcinizin WhatsApp hesabına mesaj gönderiyorsunuz onlar arıyor sizi. Sözlü emir alıp pazartesi kayda girip çarşamba günü emiri gerçekleştiriyorlar.
    Yani şimdilik deneyimim bu kadar. Bol kazançlar dilerim
    Stopaj kesintisi var mı hocam?

Sayfa 369/1001 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •