Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 3,185 - 3,192 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Güya İstanbul Finans Merkezi kurup ülkeyi finans merkezi yapacaklardı. Geldiğimiz duruma bak, bütün finansal enstrümanlara hergün vergi geliyor, yabancılar ülkeyi terkediyor. Sadece yüksek bina yapmakla finans merkezi olacaklarını zannettiler, şimdi ele güne avuç açıp dolar,swap vb için dileniyorlar...
    yol köprü yaparak Alemanya olamadığımız gibi. Kıskançlık işine değinmiyorum bile.

2. Özellikle IAR fonunda olanlar için sormak istiyorum: Bu seviyelerde IAR fonuna girilir mi sizce? 10 Martta düştüğü yere 24 Nisan'de toparlayıp gerçi çıkmış, harika bir performans. Ek olarak Istanbul Portfoy öznelinde portfoyunuzu hangi fonlara böldünüz? Ben IAR ve IIS düşünmekteyim.

Alıntı Originally Posted by Camit Yazıyı Oku
    Özellikle IAR fonunda olanlar için sormak istiyorum: Bu seviyelerde IAR fonuna girilir mi sizce? 10 Martta düştüğü yere 24 Nisan'de toparlayıp gerçi çıkmış, harika bir performans. Ek olarak Istanbul Portfoy öznelinde portfoyunuzu hangi fonlara böldünüz? Ben IAR ve IIS düşünmekteyim.
    Yüzde 50/50 bölmek mantıklı bence.

4. Bayram oncesi hem altin etfleri hem gram altın hemde ons yükselmesine ragmen altın fonu yine eksi yazmış..
    Bunun mantikli aciklamasini yapacak var mı?
    Su piyasada her enstürmana yorum yapabilirim fakat fonlari bi türlü cozemiyorum
    Tahviller bi nebze hadi hisse fonlarinida anliyorum
    Eurobondlar,altın fonlari ve kira sertifikalari bu ücünü cozene helal olsun

5.  Alıntı Originally Posted by onur1064 Yazıyı Oku
    Bayram oncesi hem altin etfleri hem gram altın hemde ons yükselmesine ragmen altın fonu yine eksi yazmış..
    Bunun mantikli aciklamasini yapacak var mı?
    Su piyasada her enstürmana yorum yapabilirim fakat fonlari bi türlü cozemiyorum
    Tahviller bi nebze hadi hisse fonlarinida anliyorum
    Eurobondlar,altın fonlari ve kira sertifikalari bu ücünü cozene helal olsun
    Altın fonlarında genelde ağırlıklı ortalama altın fiyatı esas alınır.
    21 mayıs gram ağırlıklı ortalama 379,917
    22 mayıs gram ağırlıklı ortalama 372,880
    Yani düşüş olmuş.

O yüzden gramın bizim gördüğümüz hareketi ile altın fonlarının değer hesabı tam uyuşmalı olmaz.

Eurobond fonlarının hesabı daha kolay.Bunlarda da sorun yaşamayız.Ne olup bittiğini çözeriz.

Kira sertifikalarında ise elimizde sertifikaların günlük 2. el değerleri için yeterli veri olmadığı için doğru tespit yapmamız zor olur

6. 1 yıl, 6ay, yılbaşından itibaren.

7.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Altın fonlarında genelde ağırlıklı ortalama altın fiyatı esas alınır.
    21 mayıs gram ağırlıklı ortalama 379,917
    22 mayıs gram ağırlıklı ortalama 372,880
    Yani düşüş olmuş.

O yüzden gramın bizim gördüğümüz hareketi ile altın fonlarının değer hesabı tam uyuşmalı olmaz.

Eurobond fonlarının hesabı daha kolay.Bunlarda da sorun yaşamayız.Ne olup bittiğini çözeriz.

Kira sertifikalarında ise elimizde sertifikaların günlük 2. el değerleri için yeterli veri olmadığı için doğru tespit yapmamız zor olur
    Referans saatini 17:00 olarakmi baz aliyorsun

4 aydir eurobond fin sahibi olarak tecrubem , cds ve bond faiz leri dusmeden getiri vermiyor, dovizden kismen daha az etkileniyor

Sayfa 399/1001 İlkİlk ... 299349389397398399400401409449499899 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •