Sayfa 40/1001 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 313 - 320 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Onurum hemen ac 7 yi sel yapti diyorlar
    Oyleyse durum kotu
    Aciyorum 5 dakika

2.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bilişimde Netaş var takip ettiğim, bilişim rallisine pek katılamadı.Ama performans var uzun vadede
    İndes, Karel var.
    THY alınır orta uzun vade için gibime geliyor.
    cuma kapanıştan havayolu olarak United ve delta Airlines aldım, 1 yıl vade için %70 düştü United bence izin vermezler daha fazlasına ama düşersede umrumda olmaz çok hisse kaçırdım ha düştü ha düşecek derken...1-2 yıl vade diyorlar uzmanlar toparlanma için 2. çeyrek ten de ümit beklemeyin son 2 çeyrek korona hortlamazsa iyi gelir diyorlar mevduat artık sarmıyor yapacak bişe yok biraz riskli varlıkları almakta fayda var en azından orada erisin mevduatta eriyeceğine

3. Bu arada RTALB curcunası tüm hızıyla devam ediyor.Yarın yasak kalkıyor.Muhtemelen alınacak hisse kalmayacak.Saldırı var.
    Çekirdeğimi, çayımı aldım izliyorum
    Nereye varacak bu işin sonu bakalım.

bist 30 da 4-5 kağitlık sepet düşünüyorum gozlerim kapalı
    sonra bi gözümü açıyorum dolar 7 nin üstünde. kvba mı risk mi gene bilemiyorum. ytd
    Yatırım tavsiyesi değildir. tavsiye olarak değerlendirilemez. Her zaman kendi kararınızı kendiniz veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Onurum sogan anlik kac bakarmisin

soğan yarın döyt doksan

6.  Alıntı Originally Posted by Fonetik Yazıyı Oku
    bist 30 da 4-5 kağitlık sepet düşünüyorum gozlerim kapalı
    sonra bi gözümü açıyorum dolar 7 nin üstünde. kvba mı risk mi gene bilemiyorum. ytd
    içimi okudunuz hep böyle oluyor ama artık karar vermek lazım al bekle belki hedge etmek için biraz döviz tut

ekleme yapım diğer yanımda şunu diyor doların 7-7.5 olmasını da pek takmayacak bu bist gibi geliyor

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    soğan yarın döyt doksan
    Fatihim daha soylemeyi bilmiyorsun
    Once onu ogrenmelisin
    Doyt dokçan diyeceksin😀

8.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    cuma kapanıştan havayolu olarak United ve delta Airlines aldım, 1 yıl vade için %70 düştü United bence izin vermezler daha fazlasına ama düşersede umrumda olmaz çok hisse kaçırdım ha düştü ha düşecek derken...1-2 yıl vade diyorlar uzmanlar toparlanma için 2. çeyrek ten de ümit beklemeyin son 2 çeyrek korona hortlamazsa iyi gelir diyorlar mevduat artık sarmıyor yapacak bişe yok biraz riskli varlıkları almakta fayda var en azından orada erisin mevduatta eriyeceğine
    Havacılık uzun vadede kesin kazandıracak.
    Bizdede THY alınabilir gözüküyor.1 çeyrek bilanço zarar olacak büyük ihtimalle.
    Bu bilançoyla biraz daha düşerse almakta fayda var.
    Belki şu seviyeden bile alınabilir.

Ama şu 2.dip olacakmı olmayacakmı işte asıl mesele o.

Sayfa 40/1001 İlkİlk ... 3038394041425090140540 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •