Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,841 - 7,848 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Ya arkadaşlar bu GMA neden Sıfır olarak görünüyor bilgisi olan varmı acaba?

VKY-L29 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Yarim gun
     Alıntı Originally Posted by Black Mirror Yazıyı Oku
    Aes almayi dusunenler fonu dikkatli incelesinler. Uzun suredir zarardayim. Hic bulasmamak gerekliymis. Ornegin 10 mart tarihinde brent petrol 40 dolar civari , fonun fiyati ise 0,009127. Simdi ise brent petrol 43 dolar civari fakat fon fiyati 0,008439.

Bu arada yarin bist acik mi ?
    ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yarından itibaren tekrar hisse yogun fonları biriktirmeye döneceğim. ( tkf+mac+mps) Tarihi zirve 1245,37 üstü kapanış olmadıkça biriktirmeye devam edeceğim. Zirve üstü kapanış olursa, yine durduracağım biriktirmeyi.

4.  Alıntı Originally Posted by gogoman Yazıyı Oku
    Ya arkadaşlar bu GMA neden Sıfır olarak görünüyor bilgisi olan varmı acaba?

-0,90% civarı bir getirisi var hesabıma göre, ancak tefaşta güncellenmedi nedense

5. Teşekkürler

6.  Alıntı Originally Posted by cerento Yazıyı Oku
    Bi ayda kazandigim bir gunde gitti
    Aylik getiri ,%3.. bir gunde giden %3
    Tcd hsa fıd okd
    Tcd de turev murev yapmamis dususu
    Seyretmisler
    Hsa fid okd dun sutlandi
    Tcd duruyor bugun parmak satis butonunda bekliyorum. Saat 12.50 ye kadar
    Yolu var
    Bugun biraz yesillenip yarin Yinemi cakarlar
    Bilemiyorum

ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    piyasa şu an çok volatil, yönü belli değil, kararı vermek zor.

7. Gerçekten anlayamıyorum. değişken fonsun. Adın değişken, değişsene. Benim gibi düşüşe yakalanıp, benim gibi çıkarken kazanacaksan senin farkın ne. Profesyonel yatırım firmasının benden farkı ne. Endeks 3 çıkarken 1 çık, 3 düşerken 1 düş. endeks 5 yıl sonra aynı yerde, sen de aynı yerde.
    Aklıma şu fıkra geliyor.
    -- Ağa ile marabası yürüyerek şehre giderlerken, ağa yolda bok görüyor, marabaya dönüp diyor ki şu boku yersen sana 100 lira.
    maraba düşünüyor ulen ne kaybederim yiyivereyim diyip yiyor . 100 lirayı cebine koyuyor.
    Sonra devam ediyorlar. yolda bu kez maraba bok görüyor, ulen diyor şu ağaya bir sorayım bakalım o yiyecek mi, dönüp ağaya, ağam şu boku yersen benden de sana tam 100 lira..
    ağa düşünüyor, ''ulen durduk yerde 100 lira kazanıcam yiyivereyim''diyip yiyor alıyor 100 lirayı..
    şehre vardıklarında, ağa diyor ki , '' ulen ben hala ağa , sen maraba, bende aynı 100 lira , sende yok, biz bunca boku niye yedik ? ''----

Azıcık aktif olun, viop denen bir piyasa var, kaldıraçlı çift yönlü işlemler var, türev var. İki gün önce ne hisse taşıyorsan, bugün de onu taşırsan senin anlamın ne ? Benden farkın ne ? Ben demiyorum ki endeks düşerken çık. Ama endeks 3 düşerken 3 düşme bir zahmet. Relatifin olsun bir nebze, farkın olsun piyasa ortalamasından.
    pıfff

tcd'den pazartesi tepeden çıkmıştım, t+2sinin bitmesini bekliyorum bugün. bugün de hisse yoğun ve opb'den çıkıldı. ktm kaldı elimde bir tek. çıkılanları nzorda taşıcayağım bir süre. bu bilançolarla, döviz durumuyla büyük risk görüyorum açıkcası. umarım yanılırım daha kötü olmayız. ytd.

Sayfa 981/1001 İlkİlk ... 481881931971979980981982983991 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •