Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Altın fonlarında iyi fırsatlar olabilir.sotede beklemekte fayda var.onstaki ani düşüşte gram altına usd düşüyü de eşlik ederse 350 ya kadar çekilecek gibi.

2.  Alıntı Originally Posted by aliserpil2005 Yazıyı Oku
    Altın fonlarında iyi fırsatlar olabilir.sotede beklemekte fayda var.onstaki ani düşüşte gram altına usd düşüyü de eşlik ederse 350 ya kadar çekilecek gibi.
    Altın güvenli liman diyorlar da hareketleri çok dalgalı, düştü mü düşüyor çıktı mı da iyi çıkıyor. Günlük alsat gibi fon düşünüyorsanız terste yakalanma ihtimaliniz olabilir. Ama daha uzun vadede sıkıntı olmaz diye düşünüyorum. YTD

3. Fon alımlarını Garanti hesabımdan yapıyorum ilk fon alımını Mayıs 2019'da yapmışım. Bugüne kadar Garanti MKK ücreti kesmişti. Dün fon sayfasına giremedim MKK sözleşmesi çıktı mecbur onaylamak zorunda kaldım. Bugün Mayıs 2019 dan beri her ay MKK ücretini tahsil etmiş. Geçmişe dönükte tahsilat yapmaya hakları var mı? Bu MKK ücreti için muafiyet alabilir miyiz?

4.  Alıntı Originally Posted by bgtr Yazıyı Oku
    Fon alımlarını Garanti hesabımdan yapıyorum ilk fon alımını Mayıs 2019'da yapmışım. Bugüne kadar Garanti MKK ücreti kesmişti. Dün fon sayfasına giremedim MKK sözleşmesi çıktı mecbur onaylamak zorunda kaldım. Bugün Mayıs 2019 dan beri her ay MKK ücretini tahsil etmiş. Geçmişe dönükte tahsilat yapmaya hakları var mı? Bu MKK ücreti için muafiyet alabilir miyiz?
    Mkk ücreti kurum tarafından kesilen resmi bir ücretdir, muafiyet mümkün değildir.
    Banka sizin adınıza mkkya ödüyor.

5. Bugün %2 ye yakin bir düsüs var altın fonlarinda..
    Kıymetli madenler iceren fonlarin bugün ki goturusu fondaki oranina gore yatirimcisini üzebilir

6. Bu arada orta vadeli borclanma araclari fonlari yarin mk %40-50 arasi getiri saglayabilir

7.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Mkk ücreti kurum tarafından kesilen resmi bir ücretdir, muafiyet mümkün değildir.
    Banka sizin adınıza mkkya ödüyor.
    hocam hisse alim satim icin kullandığınız banka var mi komisyon oranı düşük. ziraat borsa kullanıyorum şuan

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

8. zgold bist de işleme başlamış ama bulamadım nereden bakılır?

Sayfa 502/1001 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •