Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,841 - 2,848 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Üstat teşekkür ederim tamamını izledim gayet güzel bir video olmuş. Sonuçta düzeltme olacak kanaatindeyim. Fakat ilerleyen zamanlarda yükseleceğini ve rekor kıracağı konusunda hemfikirim.
    Bende sizinle aynı fikirdeyim hocam.

2.  Alıntı Originally Posted by melihsah Yazıyı Oku
    Genel kanı olarak endeksin fazla yükseldigi bir düzeltme olması gerektiği dillendiriliyor.Hatta yeni bir dip bekleyenlere bile var. Ama ben bu konu da en fazla Haluk Canberk hocaya güvenirim. Analizlerinin isabet oranı çok yüksek. Haftasonu yayınlanan videosunu izlemenizi tavsiye ederim. Kafa karisikligina ve korkuya iyi geliyor. https://youtu.be/7nJwLsUkB14
    Hoca tam olarak ne diyor internet sıkıntım var şuan

3.  Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Bende sizinle aynı fikirdeyim hocam.
    Üstat bu hafta gidişata bağlı olarak çıkmayı düşünüyorum. İndeks biraz düşerse yani düzeltme yaparsa tekrar gireceğim.tabii ki yarın piyasanın şartları nasıl olur onu bilemiyorum. Çünkü düzeltme yaptığında telafisi 15 günde oluyor. Sonuçta yüzdelik kazanıyoruz. 100 de 5 ve 6 civarı kar gördüğümde kısa vadede çıkacağım. En fazla yüzde 10. Daha sonra düştüğünde tekrar gideceğim.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Pestilence Yazıyı Oku
    Üstat bu hafta gidişata bağlı olarak çıkmayı düşünüyorum. İndeks biraz düşerse yani düzeltme yaparsa tekrar gireceğim.tabii ki yarın piyasanın şartları nasıl olur onu bilemiyorum. Çünkü düzeltme yaptığında telafisi 15 günde oluyor. Sonuçta yüzdelik kazanıyoruz. 100 de 5 ve 6 civarı kar gördüğümde kısa vadede çıkacağım. En fazla yüzde 10. Daha sonra düştüğünde tekrar gideceğim.
    1-2 gün düşüş olabilir, sonra girmek iyi olur. Mesela yarın ve Perşembe sabah düşüşle açılırsa girmek uygun olabilir. Yurtdışı 2 gündür düzeltme yapıyor, bist hep yükselişte.

5. Bu hafta 108 bin yaparsa endeks şaşırmayın terste bırakmayı sever

6. Fon almaya yeni başladım sizleri sürekli takip ediyorum yukarda dikkatimi şu çekti bir fonun tepe değere ulaştığına neye göre karar veriyorsunuz ? Hisse senedi yoğun olanlar belki normal piyasaya göre karar verdik diyelim ama değişken borçlanma derken bir dünya fon var .Cevaplarınız için teşekkür ederim şimdiden

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
    Fitch, HalkBank’ın notunu, üç bankanın görünümünü düşürdü

Bloomberght’de yer alan habere göre, kurumun açıklamasında HalkBank’ın not indirimi ve diğer iki kamu bankasının negatif görünümlerinin ülkenin zayıf Döviz rezervi pozisyonunu yansıttığı belirtildi.

Açıklamada “Garanti BBVA’nın negatif görünümü Fitch’in Türkiye’nin zayıflayan dış finansallarının hükümetin bankacılık sektörüne müdahalesi riskini artırdığı ve bunun tüm bankaların döviz yükümlülüklerini yerine getirme kabililiyetlerine sekte vurabileceği yönündeki görüşünü yansıtıyor” dendi. https://www.haberver.me/fitch-halkba...usurdu-haberi/

Duhul
    Feb 2020
    İkamet
    Cincinnati, Ohio, USA
    Gönderi
    1,700
     Alıntı Originally Posted by Blueberry Yazıyı Oku
    Fitch, HalkBank’ın notunu, üç bankanın görünümünü düşürdü

Bloomberght’de yer alan habere göre, kurumun açıklamasında HalkBank’ın not indirimi ve diğer iki kamu bankasının negatif görünümlerinin ülkenin zayıf Döviz rezervi pozisyonunu yansıttığı belirtildi.

Açıklamada “Garanti BBVA’nın negatif görünümü Fitch’in Türkiye’nin zayıflayan dış finansallarının hükümetin bankacılık sektörüne müdahalesi riskini artırdığı ve bunun tüm bankaların döviz yükümlülüklerini yerine getirme kabililiyetlerine sekte vurabileceği yönündeki görüşünü yansıtıyor” dendi. https://www.haberver.me/fitch-halkba...usurdu-haberi/
    BİST30, Banka endeksi fonu/hisse almayı düşünenler bakabilir.

Sayfa 356/1001 İlkİlk ... 256306346354355356357358366406456856 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •