Sayfa 366/1001 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1. Bende fibayla calisiyorum
    Benim eft limiti 300 k
     Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Limit çoğu bankada arrtirilabiliyor. Ben sadece fiba da sorun yaşadım. Hangi bankalar sizinki

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk
    ASUS_X007D cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Limit çoğu bankada arrtirilabiliyor. Ben sadece fiba da sorun yaşadım. Hangi bankalar sizinki

Sent from my HRY-LX1 using Tapatalk
    Teb maks 200k hsbc 300k maks deli ettiler beni

icbc -burgan 500 k

İng bank 500k
    Nkolay 200+100 k
    Şekerbank 500k talimatla
    Denizbank mobil 100k şubeden ücretsiz istenilen miktarı gönderiyorlar.
    Cebtetebden 200 k gönderene kadar canım çıktı şube 100k diye direniyor zorla 200 k yaptırdım.

5.  Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Özel fona dahil olmak icin belli bir sermaye sınırı var mi?
    Ayrica bu imzaladiginiz kagitlar neyi esas aliyor acaba?
    Saygilar.
    Merhaba, kusura bakmayın nette değildim, ancak görebildim. Öncelikle fonlar konusunda tecrübeli olmadığımı belirtmek isterim. Süreç şöyle oldu... Almış olduğum İstanbul portföyün dördüncü serbest fonu için şirkete telefon edip bilgi istedim. Saolsunlar ilgilendiler. Nitelikli yatırımcı meselesi benim de engelimdi. Ama bu konuda sorun yaşamadım. Sizin beyanınız yeterli, insanlar sizin banka hesaplarınız ya da mal varlığınız konusunda araştırma yapmıyorlar.
    Evraklar hem İstanbul Port. hem de işbankası takas hesabı açılması için gerekli evraklar. Risk i anladığınızda dair Vs Vs. Normal hisse senedi işlemleri için aracı kurumda imzaladığınız evraklar işte. Fazladan risk bildirimi sözleşmeleri ve işbankası takas hesabı evrakları.
    Fonun alış ve satış işlemleri, haftanın bir günü yapılıyormuş nedense.. Salı günü kapanış fiyatı ile çarşamba işlem yapılıyor. Ama emri pazartesi günü telefonla veriyorsunuz. Yada müşteri temsilcinizin WhatsApp hesabına mesaj gönderiyorsunuz onlar arıyor sizi. Sözlü emir alıp pazartesi kayda girip çarşamba günü emiri gerçekleştiriyorlar.
    Yani şimdilik deneyimim bu kadar. Bol kazançlar dilerim

Alıntı Originally Posted by Falcon76 Yazıyı Oku
    18/05 te HTT alış verdim. Bugün portföyüme eklenecek. Bakalım sonucu nasıl olacak.
    HTT % + 0,65 artmış. Bir gün için gayet iyi bir sonuç. Nasıl devam edecek bakalım.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by Falcon76 Yazıyı Oku
    HTT % + 0,65 artmış. Bir gün için gayet iyi bir sonuç. Nasıl devam edecek bakalım.
    İyi getirmiş tebrikler; TZT ise yarı yarıya düşük% 0,32.
    Bloombergteki tahvil faizleri %3 civarı düşmüştü buradan korelasyon yapılırsa HTT bu düşüşlerin yaklaşık 5 te 1 ni, TZT ise 10 da birini fona yansıtmış.

8.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    İng bank 500k
    Nkolay 200+100 k
    Şekerbank 500k talimatla
    Denizbank mobil 100k şubeden ücretsiz istenilen miktarı gönderiyorlar.
    Cebtetebden 200 k gönderene kadar canım çıktı şube 100k diye direniyor zorla 200 k yaptırdım.
    Şaka gibi bu Teb cidden bu devirde bu tutum nedir?

Sayfa 366/1001 İlkİlk ... 266316356364365366367368376416466866 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •