Sayfa 606/1001 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,841 - 4,848 arası.

Konu: YATIRIM FONLARI VI ( & Mevduat faiz karşılığı oranları )

1.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    iki gündür deniyorum ama iptal oluyor, alsan alınmıyor satsan satılmıyor, %30 zararda bekleyip duruyorum.
    Zarardan dolayımı satamıyorsunuz (zarar büyük gönül el vermiyor) yoksa zararı kabullendim ona rağmen bile satamıyorum mu demek istiyorsunuz?
    Şu fonu almak bir nasip olmadı hep bir sıkıntı...

2. yani burada pokere '' kumar anlamında '' bire bir benzetme yok , onu bir metafor olarak yazdım ... gene dediğim gibi herkesin fikri kendince değerlidir saygı duyulmalı. ingiliz aristokratları magna cartayı ingiliz kralına teklif etmişler ... yani aristokratlardaki demokrasinin kapısını açıp ingiltereye hakimiyet sağlatacak olan düşünce yapısının güzelliğine gel hele ve 1215 yılında oluyor bu olay ... vay be 1215 yılında talep halktan değil aristokratlardan geliyor iyi düşün.... bizde sene 2020 olmuş hala o kafa yapısına ulaşamamışız...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

3.  Alıntı Originally Posted by ersunan Yazıyı Oku
    iki gündür deniyorum ama iptal oluyor, alsan alınmıyor satsan satılmıyor, %30 zararda bekleyip duruyorum.
    çok istekli iseniz yarım saatte bir deneyin mesela , gündüz gece... ben geçen ay yakaladım emrim gerçekleşti... halen rası sıra rastgele saatlerde deniyorum olmuyor....
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

4. Yatırım fonlarının finansal raporlama esaslarına ilişkin tebliğin
    10.maddesinin 4. fıkrası derki;

“ilgili aya ilişkin alım satım detaylarına yatırımcıya sunulacak rapor nüshalarında yer verilmeyebilir”

Yani isteyen fon ayrıntıyı bildirmeyebilir

5. teknoloji fonun bfy si var mi borsada hisse gibi ağırlık ortalaması

RMX1851 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Param yok kafam rahat

6. TTE : Sabaha gore XTKJS toparladi gibi % - 0.04

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by h4ck4n Yazıyı Oku
    Zarardan dolayımı satamıyorsunuz (zarar büyük gönül el vermiyor) yoksa zararı kabullendim ona rağmen bile satamıyorum mu demek istiyorsunuz?
    Şu fonu almak bir nasip olmadı hep bir sıkıntı...
    tabi zarardan dolayı belki biraz daha kurtarırım diye bekliyorum, zara %50 civarıydı biraz azaldı, %15-20 civarına gelse satıp kurtulayım diyorum ama daha uzun süre bekletecek anlaşılan.

8.  Alıntı Originally Posted by Corbaciyan Yazıyı Oku
    08.07.20 artis + 0.15
    12.08.20 islem yok henuz
    16.09.20 islem yok henuz
    07.10.20 artis + 0.37
    17.02.21 artis + 0.20

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    teşekkürler üstat şimdilik, pff ye devam gibi duruyor

Sayfa 606/1001 İlkİlk ... 106506556596604605606607608616656706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları