Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon
Arama sonucu : 69 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Eklem Kireçlenmesi ve Ağrı

maliyeti konusunda fikrim yok
    ancak bölgesel bi konu olduğundan doğu türkistanlı doktorlar uyguluyorlar bu çin tıbbını

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by Moruk Yazıyı Oku
    OLcay Serkan Bey kardeşim öncelşkle büyük geçmişler olsun
    arı sene de bir kez 6 ayda bir kez vurulsan kafi değil mi? ya da onun yerine akupunktur u denesen. tabi ben bilgisizim sadece sesli düşüncelerim bunlar işte
    Sayın Moruk teşekkür ederim. Arıyı 6 ayda bir vurulmak pratikte çok doğru değil. Bulunduğumuz il Manisa-İzmir(köy). Arının zehrinden fayda sağlayabilmek için kuvvetlenmesini bekliyorum. En kuvvetli dönemi haziran-ekim arası. Benim geçen yılki uygulamam 1-3-6-7 şeklindeydi. Her uygulamayı 7-10 günde bir yaptım. Arıya karşı alerjim olmasa da tek seferde 10-15 arının zehrine vücudumun dayanamayacağı korkusu beni bu yola itti. Bu yüzden de tüm sezona yayıyorum. Geçen yıl toplam 17 olan arı sayısı bana 11 ay yetti. Sadece boynuma uygulamıştım. Bu yıl karnımdan ve belimden de uyguladım. Sayı bu yüzden fazlalaştı. Belimdeki ağrılardan(%90 üzerinde) da kurtuldum. Akupunktur da denemeyi düşünmüyor değilim. Bakalım nasip olacak mı...

Saygılar...
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

rica ederim
    siz zaten çaresini bulmuşsunuz benimki biraz afaki yorum oldu
    umarım arılar hep işe yararlar

4. yuvarlanabileceğin kadar eğimli ( yüzde 15 ) ısırgan otu dolu olan toprakta , slip don hariç dımdızlak vaziyette yuvarlanınca ...
    samurayların pirinç tarlalarındaki çay seremonilerinde, çay kaselerinin içine dalıp, suikast için vakit kollayan hain ninjalardık.
    hamza sütbıyık; rasyonel akla atılan imza.

5.  Alıntı Originally Posted by SERCAYOLKAN Yazıyı Oku
    Sayın Moruk teşekkür ederim. Arıyı 6 ayda bir vurulmak pratikte çok doğru değil. Bulunduğumuz il Manisa-İzmir(köy). Arının zehrinden fayda sağlayabilmek için kuvvetlenmesini bekliyorum. En kuvvetli dönemi haziran-ekim arası. Benim geçen yılki uygulamam 1-3-6-7 şeklindeydi. Her uygulamayı 7-10 günde bir yaptım. Arıya karşı alerjim olmasa da tek seferde 10-15 arının zehrine vücudumun dayanamayacağı korkusu beni bu yola itti. Bu yüzden de tüm sezona yayıyorum. Geçen yıl toplam 17 olan arı sayısı bana 11 ay yetti. Sadece boynuma uygulamıştım. Bu yıl karnımdan ve belimden de uyguladım. Sayı bu yüzden fazlalaştı. Belimdeki ağrılardan(%90 üzerinde) da kurtuldum. Akupunktur da denemeyi düşünmüyor değilim. Bakalım nasip olacak mı...

Saygılar...
    Sn. sercan bey fibromiyalji için kuru iğne tedavisi öneriyorlardı, bu iğneler akapunktur iğnelerinden uzun olması ama maalesef fibromiyaljinin kesin tedavisinin olmaması bunlar sadece kısa vade çözümler. Bu iğneleri yaptırdıktan sonra bir kaç ay ağrılardan kurtulunuluyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by HMZ STBYK Yazıyı Oku
    yuvarlanabileceğin kadar eğimli ( yüzde 15 ) ısırgan otu dolu olan toprakta , slip don hariç dımdızlak vaziyette yuvarlanınca ...
    Sayın HMZ STBYK çok teşekkürler. Bir gün ben de denemek istiyorum.
    Yazdıklarımı lütfen yatırım tavsiyesi olarak almayınız. Pala'dan yediğim kazıkların haddi hesabı yok. Körle yatan şaşı kalkarmış.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
     Alıntı Originally Posted by burhangirgin Yazıyı Oku
    Sn. sercan bey fibromiyalji için kuru iğne tedavisi öneriyorlardı, bu iğneler akapunktur iğnelerinden uzun olması ama maalesef fibromiyaljinin kesin tedavisinin olmaması bunlar sadece kısa vade çözümler. Bu iğneleri yaptırdıktan sonra bir kaç ay ağrılardan kurtulunuluyor.
    Teşekkürler sayın burhan girgin. Notumu aldım. Gün gelir lazım olur.

Anlaşılan en uzun süre ağrısız kalma yolu şimdilik apiterapi görünüyor.

Saygılar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Manisa-İzmir
    Gönderi
    408
    Blog Entries
    1
    Merhaba dostlar!

Bel ve boyun ağrısından muzdarip olan 64 yaşındaki anneme de geçen yaz arı uygulaması yapmıştım. İnsan ağrısı olmayınca hemen unutuyor ya, biz de unuttuk tabi.

İki ay kadar önce anneme boyun ağrısının ne durumda olduğunu sordum safça. O da bana ne hikmetse bu birkaç aydır boynundaki ağrıların olmadığını söyledi.

Ben de ona ağustosta yaptığımız arı uygulamasını hatırlattım. Şimdi annem de arı sezonunu merakla bekliyor.

Saygılar...

Sayfa 7/9 İlkİlk ... 56789 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •