Sayfa 1/3 123 SonSon
Arama sonucu : 23 madde; 1 - 8 arası.

Konu: En iyi yerli foreks firmaları

1. En iyi yerli foreks firmaları

Arkadaşlar 2016-2020 tarihlerine göre tspb ne şikayetlere göre yerli foreks firmalarını derledim. Bana göre en iyi foreks firması en az şikayet edilendir. Bu rapora göre hangi firmanın en iyi olduğunu siz seçebilirsiniz.
    https://www.tspb.org.tr/tr/kaldiracl...-bildirimleri/

Adsız2.jpg

2. 2016-2020 tarihleri arasında aracı kurumların müşteri kar oranları da aşağıdadır. Görüldüğü üzere %30 müşteri karda %70 müşteri zarardadır. Bunun temel nedeni foreksin yapısında olup aracı kurumların aldığı swap ücreti ve komisyonun sistemden çekilmesi neticesinde çıkan paranın birilerinin zararı olarak ortaya çıkmasıdır.Unutmayınız ki her yaptığınız işlemde kar zarar ortaya çıkınca birileri kazanıp birileri kaybedecektir. Ancak her durumda kazanan aracı kurum olacaktır. Aracı kurum seçerken kar da olan müşteri hesabının yüksekliği ve bu kurum hakkında fazla şikayet yapılmamış olmasını da dikkate alınız. Araştırma yapmadan, bu piyasaya girmeyiniz.Sabit swaplı hesapları seçmeyiniz. Unutmayın demoda karşınızda aracı kurum yok, gerçek hesap açtığınızda karşınıza aracı kurumu alacaksınız. Aracı kurumun size spk tebliğine göre kaldıraçlı işlemlerde yönlendirme yapması suçtur.Bu yüzden tek başınızasınız, aracı kurumdan gelen bilgilere itibar etmeyiniz yarısı doğru ise yarısı yanlış olup sizi batırır. Riskin farkında olun, karda iken stopl losu karın altına yazarak gidin, zararda iken kısa kesin. Piyasa ile inatlaşmayın, unutmayın karşınızda aracı kurum var ve bu kurumlar çeşitli hileler ile sizin hesaplarınızı sıfırlamaya çalışacaklar çünkü siz zarar edip (-) bakiye yazdırmanız durumunda bu (-) bakiye durumunu aracı kurum kapatacaktır. İşlem yaparken düşük fiyattan mı kapanıyor?, pozisyon kapatırken donma mı oluyor? Gece fiyatlarında diğer servis sağlayıcılarda olmayan fiyat hareketleri sizin kurumda mı olmuş? Bunlardan biri ya da ikisini tespit ederseniz hemen o aracı kurum ile çalışmayı bırakın.

Adsız.jpg

3. MT4 işlemlerinde müşteriye karşı brokerler nasıl hile yapıyor?

https://forexbrokerleri.com/haber/mt...-hile-yapiyor/

4. Dediklerin spk denetimindeki firmalarda olmaz.orda pozisyon açılıyor.ama denetim olmayan kuzey kibris fln firmalarrında dediklerin oluyor

5. İnternette AMarkets tavsiyelerini gördüm. Tecrübe eden var mı?

6.  Alıntı Originally Posted by bilginfo Yazıyı Oku
    İnternette AMarkets tavsiyelerini gördüm. Tecrübe eden var mı?
    ben amarkets'le çalışıyorum hocam memnunum şimdilik sorularınız varsa sorabilirsiniz

Alıntı Originally Posted by tozlu Yazıyı Oku
    ben amarkets'le çalışıyorum hocam memnunum şimdilik sorularınız varsa sorabilirsiniz
    Merhaba,
    Yerli oldugu icin hesap acmak icin minimum 50 bin tl gerekiyor degil mi ?

Ben de hesabimi yerli firmaya tasiyacagim pozisyonlarim kapansin. Invest az viop kurumum. Onu dusunuyorum ama amarkets adi cok geciyor.
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

Alıntı Originally Posted by mehdaoui Yazıyı Oku
    MT4 işlemlerinde müşteriye karşı brokerler nasıl hile yapıyor?

https://forexbrokerleri.com/haber/mt...-hile-yapiyor/
    Okudum. Ozellikle grafikte delilleri yok etme kısmı sinirimi bozdu. Kesinlikle kurumsal bir firma ile çalışmalıyız.
    Sonsuza kadar mutlu yaşadılar..

Sayfa 1/3 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •