Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 19 madde; 9 - 16 arası.

Konu: Osmanlı Yatırım

1.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Bankada hesabta 10 bin ve üstü varsa alamayacaklarını soylediler.
    Hesapta en az 10 bin TL varsa almıyorlar.

2. Gözünü para hırsı bürümüş , sürekli yatırımcının portföyünü tırtıklayan, her yaptıgı şeyden para isteyen OSMANLI YATIRIMDAN uzak durun.

Eft ye para, Hesap boşta dursa para ister. Senelerce hesabınızı kullanmayın 2000-3000 tl gibi yüksek hesap işletim ücreti ile karşılaşabilirsiniz.

3.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku
    Gözünü para hırsı bürümüş , sürekli yatırımcının portföyünü tırtıklayan, her yaptıgı şeyden para isteyen OSMANLI YATIRIMDAN uzak durun.

Eft ye para, Hesap boşta dursa para ister. Senelerce hesabınızı kullanmayın 2000-3000 tl gibi yüksek hesap işletim ücreti ile karşılaşabilirsiniz.
    Ben ağustosa kapanması için dilekçe göndermiştim, ama kapamadilar bende SPK ya başvurdum ses çıkmadı henüz. Yalnız işlem olmayan hesaba ücret yansitamazlar.

4.  Alıntı Originally Posted by ibrahim Yazıyı Oku
    Ben ağustosa kapanması için dilekçe göndermiştim, ama kapamadilar bende SPK ya başvurdum ses çıkmadı henüz. Yalnız işlem olmayan hesaba ücret yansitamazlar.
    2 aydır hiç işlem olmayan 0 bakiyesi olan hesabım -20 tl ye düşmüş.

Hareketsiz hesaba işlem ücreti kesmeleri yasa dışıdır. İstedikleri kadar mail gönderdik felan desinler. Bankalar bile hareketsiz hesaba para kesmiyorlar.

Ata yatırımda hesap ücreti keser . Fakat hesapta para varsa keser , para yoksa eksiye düşürmez.

5. İsminde, halkın milli ve dini hassasiyetlerine hitap eden herhangi bir kelime, veya en ufak bir unsur bulunan firmalara hep temkinli yaklaşmışımdır.
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

6.  Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku

Hareketsiz hesaba işlem ücreti kesmeleri yasa dışıdır. İstedikleri kadar mail gönderdik felan desinler. Bankalar bile hareketsiz hesaba para kesmiyorlar.

Ata yatırımda hesap ücreti keser . Fakat hesapta para varsa keser , para yoksa eksiye düşürmez.
    henüz bir cevap gelmedi ama, cimer üzerinden spkya başvurdum. kendi el yazım ile yazdığım kapama dilekçesini kabul etmeyip illa kendi cümleleriyle dilekçe istiyorlar. benzer yol izlenebilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,049
     Alıntı Originally Posted by atakanözbaki Yazıyı Oku

şimdi kontrol ettimç bende kesinti yok.
    dediğiniz gibi yasadışı. SPK ve TSPB'ye de bildirebilirsiniz.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

8.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    şimdi kontrol ettimç bende kesinti yok.
    dediğiniz gibi yasadışı. SPK ve TSPB'ye de bildirebilirsiniz.
    Benim kapama dilekçesini bile kaale almayıp sonrada 0 bakiyesi hesaba 10 TL hesap işletim ücreti yansitmislar. Cimer üzerinden SPK ya 25 agustosda basvurmustum. Sanırım 15 gün süreleri var. 9 eylüle kadar bir cevap gelir sanırım.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •