Sayfa 722/722 İlkİlk ... 222622672712720721722
Arama sonucu : 5776 madde; 5,769 - 5,776 arası.

Konu: SISE - Şişe Cam

1.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Benim yazdigim vadesi sinirli olanlar veya hisse degistirenler icin degil. Uzun vadeli bu hissenin gelecegine inananlar icin. Yani 2021 ilk ceyregi ve sonrasini bekleyecekler mesela. Bu hisselerin yatirimcilari temettucu, yani uzun vadeci. Alip cekilene birsey demek mumkun degil. Ya da devamli ekleme yapana. Ama pozisyonlarini acip uzun vadeyi bekleyenler borsayi gunluk takip ediyorlarsa BIR KISMI ile isllem yapmali aradaki dalgalanmalardan yararlanmak icin. Kagit 6.80'den 5.50'ye indi. Ordaki %20'yi bulsun demiyoruz. %3 bile yakalasa psikolojik olarak rahatlatir. Az biraz da kazanir.

Neyse, anlatacagimi anlattim. Cok fazla kafa karistirmasin. Benzer yontemler kafasina yatip uygulayip durumundan memnun olanlar var.

Ben eskiden birisi hisseme satis baskisi yaratinca sinir oluyordum, karsilamaya calisiyordum karsilayabildigimi. Baktik ki bu ise yarayan birsey degil, piyasayla inatlastin mi piyasa kucagina birakiyor mali. Hem aldiginla kaliyorsun, hem hisse daha da dusuyor.

Simdi ise tam tersi, satisa gelmisse birisi bir tekme de ben koyuyorum serefsize! Rahatlatiyor. Borsa hayatimda da donum noktasi bunu yapmaya baslamamdir.
    Birlesme sonrasi beklentin nedir? Neden 2021 mesela?
    Bazi arkadaslarim bu hisseyi hic sevmiyor. Nedeni ise cok yatay hareket etmesiymis.

Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Annem der ki.; Oğlum,.Borsa zenginlerin, parası olanların işi..Borsa senin neyine.?.Borsa oynamak, kumar oynamak demek..Paran varsa ,git pangaya yatır, Altın al...Batmaz,kokmaz, çürümez...
    Bazen düşünüyorum da, Kadıncağız haklı galiba.?
    Altının 8 aylık artışı %34,,dolar %22.59
    Borsa ise 98500 den 106000 yaptı,,bir günde 7500 puan,,,1 günde %20 getirisi olan çok kağıt var.1 yılda bu şekilde 50 kere 100 kere fırsat veriyor.
    Borsanın kazançda hiç bir zaman alternatifi olmaz,,tabi bu işi meslek edinene,,ustalaşana.
    YORUMLAR TAVSİYE NİTELİĞİ TAŞIMAYIP YATIRIM DANIŞMANLIĞI KAPSAMINDA DEĞİLDİR. YATIRIMCI PROFİLİNİZE UYMAYABİLİR.

3. Fuat Oktay: "(Lübnan'da) Çok ciddi cam ve inşaat malzemesi ihtiyacı olduğu iletildi. İhtiyaçlar çerçevesinde gereken desteği vereceğimizi ifade ettik."

4.  Alıntı Originally Posted by Yalnızkurt Yazıyı Oku
    Fuat Oktay: "(Lübnan'da) Çok ciddi cam ve inşaat malzemesi ihtiyacı olduğu iletildi. İhtiyaçlar çerçevesinde gereken desteği vereceğimizi ifade ettik."
    Lubnan da para yok tahsilat sikinti olmazsa Beyrut u yeniden insa ederiz.cimento cam her seyimiz var;)

"Bir ülkenin bağımsızlığı yabancıların lütuf ve merhametine bırakılamaz."M.Kemal ATATÜRK

5.  Alıntı Originally Posted by Trust Yazıyı Oku
    Birlesme sonrasi beklentin nedir? Neden 2021 mesela?
    Bazi arkadaslarim bu hisseyi hic sevmiyor. Nedeni ise cok yatay hareket etmesiymis.
    Benim tahminim buyuk yatirimcilar 2021 1C bilancoyu gormek isteyeceklerdir birlesme bilancoyu ne kadar olumlu etkilemis diye. Kisade hala ustunde birlesmeden sonra olusacak hisse bollugunun baskisi olabilir. Herkesin suresi, beklentisi degisik. Kimseye de kolay para kazandirmiyorlar.

6.  Alıntı Originally Posted by olimpik forum Yazıyı Oku
    Altının 8 aylık artışı %34,,dolar %22.59
    Borsa ise 98500 den 106000 yaptı,,bir günde 7500 puan,,,1 günde %20 getirisi olan çok kağıt var.1 yılda bu şekilde 50 kere 100 kere fırsat veriyor.
    Borsanın kazançda hiç bir zaman alternatifi olmaz,,tabi bu işi meslek edinene,,ustalaşana.
    2 kere ust ustu bunu yapabilen kac kisi var mesela butun portfoyu ile?

Isi meslek edinen araci kurumlar. Onlarin fonlari da endeksin ancak 3-5 puan ustunde, hatta cogunda endeksin ustunde bile getiri yok.

7.  Alıntı Originally Posted by 666 Yazıyı Oku
    Benim tahminim buyuk yatirimcilar 2021 1C bilancoyu gormek isteyeceklerdir birlesme bilancoyu ne kadar olumlu etkilemis diye.
    Aynı düşüncedeyim. Tahmini olarak çok olumlu görülse de, ortada somut verilerin olması lazım.
    Yaptığım yorumlar kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Bu yorumlarda söylenilenleri uygulayarak ciddi zarara uğrayabilirsiniz.

8. Sise nin eski yatırımcılarının konu hakkında daha bilgili olduğunu düşündüğüm için bir soru sormak istiyorum . Yeni şirketin halka açıklığında toplam kaç milyon lot olucak bu konu hakkında yardımcı olabilecek varmı

Sayfa 722/722 İlkİlk ... 222622672712720721722

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •