Sayfa 102/992 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 809 - 816 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Şimdi hatırladım Uzay Yolu bir bölümde görünürde çok geri ama aslında çok ileri bir koloni bulmuşlardı. Demek o da düşünülmüş ve filmi çekilmiş.

Hatta Kaptan Kirk oradaki kadına aşık oluyordu, kadın çok yaşlı olmasına rağmen genç gösteriyordu. Bunları başkalarının istilasından kurtarmışlardı sonra ne oldu hatırlamıyorum.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2. Zaten antik çağların en eski mesleği de var .

Efes’e giderseniz taşlarında resmedilmiş

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

3. Kimseyi cinsellikten soğutmak istemem ama çocuk yapma niyetin yok ise cinsellik anlamsız hatta biraz komik geliyor.

1998 Brave New World
    Orijinal filmden biraz daha kısa, arada NBC TV de yayınlanan reklamlar olabilir.

İnsanın temel güdüsü üreme ve duygusallık üzerine kurulu, masa başında uydurulan sistemler bunu es geçiyor ve bir yerde duvara tosluyor.

https://www.bitchute.com/video/I6CAFj3f2FVj/

Buradan da tamamı seyredilebilir, İngilizce bilmeden de anlaşılıyor. Mr. Spock da var.

https://archive.org/details/Brave_Ne...WOC_1998-04-19

4. Nasıl yani abi açar mısın? nesi komik

5.  Alıntı Originally Posted by Karakusak58 Yazıyı Oku
    Nasıl yani abi açar mısın? nesi komik
    Futboldan anlamayanlar 22 kişi bir topu kaleye sokmaya çalışıyor diyor, o şekilde düşünmek lazım.

Ya da golf oynamayan adama da golf garip gelebilir.

İnsanların gençken nasıl golf oynanıyor diye merak etmesi ve profosyonel destek alması veya öğrenmiş miyim diye denemesi normal bir durum.

Kadınların güzelliği, estetiği, zekası vs belki cinsellikten daha cazibeli o da ayrı bir durum.

Milleti askerlikten soğutmak diye bir suç var, kalkıp da cinselikten soğuturuz sonra insanlığa karşı suç derler.

6. 250 bin dolarlik konut alan uzayliya TC vatandaşlığı verirsek abd yerine bize gelirler.

Bas UFO'da doları al vatandaşlığı.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    abdülselam özatak, fethi sekin, ömer halisdemir, turgut aslan, kaşif kozinoğlu...

7.  Alıntı Originally Posted by tilkiii Yazıyı Oku
    250 bin dolarlik konut alan uzayliya TC vatandaşlığı verirsek abd yerine bize gelirler.

Bas UFO'da doları al vatandaşlığı.

G008 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Ben herkesi memur yapalım diye ısrar ile söylüyorum, uzaylılar filan işlerine yarayan adamları götürmeye kalkınca yetiştirme parası bonservis vs yüklü fatura koymak lazım. Sıradan vatandaş önce başka ülke vatandaşı olur sonra uzaylılar ile ticaret vs her ne gerekiyorsa onu yapabilir.

8. Yarın yurt dışında nereleri kapalı?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 102/992 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •