Sayfa 13/992 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 97 - 104 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    yeni başlık hayırlı olsun arkadaşlar tacirler onliyn müşteri hizmetlerinde bir sorunmu var sabah giriyordum şu anda giremiyorum şifremi yazmama ragmen teşekkürler bilgi verecek arkadaşa
    sıkıntı yok....baska tarayıcı dene
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

Alıntı Originally Posted by bayindir36 Yazıyı Oku
    Gilead hissesi haberden sonra %9 yaptı (vadelileri),ama şimdi spot piyasada %4 görünüyor.İlaç harbiden işe yarasa %4de kalmazdı diye düşünüyorum,ara gazı vemişl olabilirler.
    Remdesivirin işe yarayıp yaramadığını hala çözemedimler ben onu anlayamadım. Canlı hasta üzerinde neredeyse 2 aydır deniyorlar.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    yeni başlık hayırlı olsun arkadaşlar tacirler onliyn müşteri hizmetlerinde bir sorunmu var sabah giriyordum şu anda giremiyorum şifremi yazmama ragmen teşekkürler bilgi verecek arkadaşa
    tacirler onlie girdim. (internet sitesi)
    https://www.tacirlermenkul.com.tr/BI...Account/Logoff
    Çalışıyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

DOW 24.400 üzerinde oldugu müddetce borsalar acısından sıkıntı yok gibi

FED de hazır DOW bu seviyedeyken canına okumaz destekleyici bir şeyler söyler diye düsünüyorum

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    1700 ün altına her gelişinde bir el geliyor ve üzerine atıyor. Bu gizemli el ile mücadele etmektense bununla beraber hareket edeyim diye düsündüm her ne kadar altının düseceğini düsünsemde.
    Tutankamon o
    Tuta tuta prostat olucak ama adı büüüle
    Tutankamon

16.96 Since 27 Aralık 2023

6. eyyy matbaası mürekkebi bol fed
    dolarlarını esirgeme üzerimizden

2,5 trılyon dolar sakkadanak basacaklar aksam galiba

Alıntı Originally Posted by Jellat Yazıyı Oku
    Ben crome dan giremiyorum bağlantı olmuyor explorerdan giriyorum birde onu deneyin

Tiril tiril gazoz kapaklarım vardı. Yan mahalleden abiler geldi biri dişimi kırdı diğerleri kapakları topladı gitti. Sanırsın yıl 1980. Onun için ep bilmiyim diyip duruyom ya.

Sayfa 13/992 İlkİlk ... 311121314152363113513 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •