Sayfa 442/992 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,529 - 3,536 arası.

Konu: Viop - XVIII

Kavga etceğimize borsamızı tartışalım arkadaşlar , biz ne ara dünyanın en sağlam borsası olduk böyle , eskiden bu tip durumlarda borsamız patır kütür 3000-4000 puan düşerdi çok kırılgandık , şimdi her seans tüylerim diken diken oluyo benim...

2.  Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    Kavga etceğimize borsamızı tartışalım arkadaşlar , biz ne ara dünyanın en sağlam borsası olduk böyle , eskiden bu tip durumlarda borsamız patır kütür 3000-4000 puan düşerdi çok kırılgandık , şimdi her seans tüylerim diken diken oluyo benim...
    Ekran karşısında ağladığımı itiraf etmeliyim. Tüylerim tiken tiken gözlerim yaşlı...

3. 56 milyar tl basılmış. 2 milyarda bizbize yeterizden para toplanmış. ettimi 58 milyar tl.4.4 milyar para dağıtılmış ihtiyac sahiblerine.
    Geriye kaldımı.53.6 milyar. Peki bu para nerde.?

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    dün açtığım eregl/krdmd long pozunu arttırdım.. parite 3.2 lerden 3.05 civarına kadar düştü..3-4 gündür ciddi bir ralli oldu krdmd'de eregl'ye göre.. paritede hızlı bir toparlanma olmazsa tekrar düşüneceğim gidişatı.. sadece krdmd short olsaydı ciddi zarar olacaktı ama eregl tarafı dengeledi kısmi olarak..krdmd tarafındaki hareketler aşırı zorlama..bakalım nasıl gelişecek..
    2018'de 2'yı 2013'te 1'ı gormus o parıte.... genıs bandı 1-4.5 arası gıbı duruyor...
    longdan zıyade 4 ustunde short olmak 3 cıvarında da kapamak lazımmıs...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

5. Demekki o günler $ oynak değilmiş

Bugün Bist100/usd~ -%0.25
    Dünde %-1.85di
     Alıntı Originally Posted by Paragöz35 Yazıyı Oku
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzey Ege - İstanbul
    Gönderi
    14,184
    Yükseliş beklediğin gün yükselmez, düşüş beklenen gün düşmez. Borsaların dengesi şaşmış. Hele dow vadeliler tam bi oyun. Bu arada endeks düşmeyince macd halen al-tut yönünde görünmeye devam ediyor şimdilik kırılmadı.
    Dünyada en zor şey kırılan bir kalbi onarmaktır...

7.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    303 fk güler yatırım holding hakikaten çöplük bu borsa
    Sahibi A1 Menkul olunca borsayı onlardan daha iyi bilen var mıdır ? Satacak olmayınca istediğin kadar çek.
    Akıllı ol, "POZİSYONLANMA", FLAT eskiden candı. SEMER seçilirken, EŞEĞİN fikri değil, ÖLÇÜSÜ alınır..! Demem o ki : İNSANSAN fikrini, EŞEKSEN ölçünü alırım...!

Alıntı Originally Posted by Desperado Yazıyı Oku
    2018'de 2'yı 2013'te 1'ı gormus o parıte.... genıs bandı 1-4.5 arası gıbı duruyor...
    longdan zıyade 4 ustunde short olmak 3 cıvarında da kapamak lazımmıs...
    evet..geniş pencerede daha değişik rakamlar da var.. mesela 2002 de 6 olmuş parite..
    ancak genelde oranı (açılan poz miktarı) mümkün mertebe optimum belirlemek için 130 günlük hareketli ortalamaya bakıyorum..ondan sonra o civarda bir rakam alıyorum açılan pozlarda miktar oranı olarak..ama yakın dönemde 4 ve üstü short olmak için güzel bir yermiş noktasına katılıyorum..ama kaçırdım.. şimdi kendi stratejim gereği 3-3.2 bandından long olmuş olduk.. dibi bulmak mümkün değil.. kademeli açtım..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 442/992 İlkİlk ... 342392432440441442443444452492542942 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •