Sayfa 501/992 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Viop - XVIII

buradaki sıradan biz vatandaşların bile bir çoğunda birden fazla aracı kurum hesabı var..

büyük kurumların ve yüksek net varlığa (para) sahip olanların kaç tane olabileceğini bir düşünün..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    pastalar üzerinden algılarla oynandığını, insanların bu tür saçmalıklara inandırılarak yanlış yönlendirildiğini yeni anlıyor olamazsın.. ama "fokus" lar devam ediyor..enteresan..
    İnsanlar merak ediyor, dün vermedim ama kaç kişi sormuş. Elinde Bloomberg terminali olanlar da var. Biri CDS i yayınladı. TCMB de ne kadar döviz kaldı herkes merak ediyor. Yakında bu tip verileri de vermek yasaklanabilir.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

3.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    pastalar üzerinden algılarla oynandığını, insanların bu tür saçmalıklara inandırılarak yanlış yönlendirildiğini yeni anlıyor olamazsın.. ama "fokus" lar devam ediyor..enteresan..
    Kardeş bu tür bilgi paylaşımları yararlı
    Bunda bir beyis yoknrden rahatsız oldunuz anlamadım istemezseniz red var bakmazsınız
    Goy goy yok hakaret yok bilgi paylaşılıyor
    Bizde biliyoruz birden çok aracı kurumu hrdge felan filan
    Bu tür paylaşımların engellemeye çalışmanın anlamı yok

4.  Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İnsanlar merak ediyor, dün vermedim ama kaç kişi sormuş. Elinde Bloomberg terminali olanlar da var. Biri CDS i yayınladı. TCMB de ne kadar döviz kaldı herkes merak ediyor. Yakında bu tip verileri de vermek yasaklanabilir.
    hocam pastalar için tesekkur edıyoruz..kendı acımdan yorumlarında tazrzında gayet iyi
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

5. KardemirD de 2 lot 2 lot alan vatandaşin amaci ne cok merak ettim

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    pastayı ver yine ara sıra..ama mesaj içindeki yoruma dikkat etmek gerekir..orada gördüğün aracı kurum isimlerinin çok fazla bir önemi yok.. credit yerine teb, garan yerine iş yatırım.. farketmez.. birisi bir gün artıdır ertesi gün eksidir.. ama endeks mesela iki günde yataydır.. bir sonuç? yok..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,789
    Blog Entries
    1
    Sarmadigi insan kalmadı

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

8.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    hocam pastalar için tesekkur edıyoruz..kendı acımdan yorumlarında tazrzında gayet iyi
    Ben 1 yıl yazmadım, sadece okudum.

Ama burada insanlar görüşlerini paylaşırken ben paylaşmayınca rahatsız oldum. İnsanlar ne düşünüyor en çok merak ettiği şey. Kimseye kimliğini vs sormayınca daha samimi görüşler oluyor.

TV de insanlar karşıda bir topluluk olduğunun bilincinde hareket ediyor ve filitreli oluyor, çok samimi görüşler ancak canlı yayında o da heyecanlanınca ortaya çıkıyor. Toplumun tepkisini çeken bir görüş ise twitter vs de tepkiler oluyor.

Borsada %100 isabet çok zor ancak bir hata vs olacak arbitraj imkanı olacak, o da sınırlı miktarda olması lazım. Binlerce göz, robot sürekli tarama yapıyordur.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 501/992 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •