Sayfa 502/992 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,009 - 4,016 arası.

Konu: Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    KardemirD de 2 lot 2 lot alan vatandaşin amaci ne cok merak ettim

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    milleti çekmek olmasın?

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Ben 1 yıl yazmadım, sadece okudum.

Ama burada insanlar görüşlerini paylaşırken ben paylaşmayınca rahatsız oldum. İnsanlar ne düşünüyor en çok merak ettiği şey. Kimseye kimliğini vs sormayınca daha samimi görüşler oluyor.

TV de insanlar karşıda bir topluluk olduğunun bilincinde hareket ediyor ve filitreli oluyor, çok samimi görüşler ancak canlı yayında o da heyecanlanınca ortaya çıkıyor. Toplumun tepkisini çeken bir görüş ise twitter vs de tepkiler oluyor.

Borsada %100 isabet çok zor ancak bir hata vs olacak arbitraj imkanı olacak, o da sınırlı miktarda olması lazım. Binlerce göz, robot sürekli tarama yapıyordur.
    Sen yaz abi. Milletin ağzı torba değil. Laf da anlamıyor bazıları. Seviyoruz seni.

3. Gün içi APS güzel bir indikatördü kaldırdılar, bence fazla bilgi verince bu sefer insanlar az işlem yapıyor diye kaldırdılar.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

4. Cool

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    İnsanlar merak ediyor, dün vermedim ama kaç kişi sormuş. Elinde Bloomberg terminali olanlar da var. Biri CDS i yayınladı. TCMB de ne kadar döviz kaldı herkes merak ediyor. Yakında bu tip verileri de vermek yasaklanabilir.

Aynen yasaklansın merkez bankasının elinde ne kadar dolar reserv var ??????? Bana ne !!!! kime ne !!!!....... Yani bunlar DEVLET SIRRI yani böyle şeyler aleni konuşulmaz.Yani ben 50 milyar kaldı felan bunlara inanmıyorum...... kimse kimsenin cebindeki paranın miktarını bilemez.Sen arkadaşının ne kadar bankada parası var altını var veya borcu var bilirmisin bilemessin.Din , İman , para kimdedir bilinmez derler.Adam 5 vakit camiye gidiyor , ataist çıkıyor , vatan haini çıkıyor bunların örnekleri çok.Lafı fazla uzatmayalım böyle bilgiler paylaşılmamalı vatandaşı dolar yatırım ve tasarrufundan uzaklaştırmak lazım.yasaklar ve düzenlemeler getirilmesi lazım adam maaşını alıyor değerlensin diye dolara yatırıyor böyle cahillik , böyle banazlık olmaz.Devlet böyle kendini bilmez cahillerin önüne geçmelidir.Gitsin altın alsın hisse senedi alsın.Türk liramızı gevurun parasına ezdirmek ne demektir ya hainlik demektir.Aslanın elini ayağını bağlıyon kediye boğduruyon.Böyle lanet bir şeye benziyor.
    FAİZLE ALIŞVERİŞ YAPANIN , FAİZLE YATIP KALKANIN BURNU B.....K DAN KURTULMAZ.

isterse yüz tane pasta atsın.. atmasın diyen mi var ? içindeki yorumlardan bahsediyoruz.. pasta veriye dayalı bir referans.. referansı göstererek yorum yapılınca birden sanki %100 doğruymuş gibi bir hava oluşuyor.. o verinin piyasanın gidişatı hakkında yön gösterdiği sanılıyor.. yanlış..

garip garip tepkiler.. bu pastaları herkes görüyor.. bende bakıyorum arasıra..ama alım satımlarımda etkisi sıfırdır.. alım satım için pastaya göre hareket eden amatörlük yapıyordur..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Halkbank şov devam ediyo , Secbulların evinde bu akşam sazlı sözlü eğlence var...

zor bir piyasada herkes ikilemde kaldı.. ben mantıken eğer satacaklarsa önce kucağa çekmek için yukarı yaparlar, alacaklarsa zaten yukarı yapacak mecbur diyorum. sonuç olarak en azından trade etmek için long daha mantıklı geliyor bana.. tahmin işte değilse böyle bir ortamda tabiki net bir karar alamayız

8. Secbul Şu An Peşin Mal Satan Tüccar Durumunda. Keyifle Hulkun Çıkışını İzliyor.

Sayfa 502/992 İlkİlk ... 2402452492500501502503504512552602 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •