Special Days Image
Sayfa 540/992 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,313 - 4,320 arası.

Konu: Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Acaba? Olabilir fazla söylemiş olabilirim

Krd: 25*400 =10 bin
    Dohol: 280*10 = 2.800
    Yalnızca bu ikisi 15 bin e yakın
    Kozaal ve ülkeri bilmiyorum değerlerini kazançlarını
    Krdmd dun 2.60 kapatti 2.42 gordu. 18 kademe yani ki onu bilmekte zor

Senin dedigin en dip en tepe aralari.

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Altina bulasmayin. Ben hicbir enstrumanda bu kadar zorlanmadim. Yeniden kitap yazdirir adama. Tam gider diyorsun dusuyor tam duser diyorsun yukseliyor. Bugunku zararim bu pijin yuzune oldu.
    Başkasının tuttuğu ipte atlamak gibi, senkronize olmayı başarıp atlamaya devam etmeniz gerekiyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

3. arkadaşlar yardım metur diye gizemli bir hiise var turizim hissesi görünsede oteli satmış villa yapmış elinde2 lüks villa kalmış bodrumda adana da güneşe enerjii panalleri kurmuş bayagı büyük enerji satışı yapıyor ve gizmli bbc danışmanlık diye ne oldugu belirsiz internet sitesi bile yok yüzde 33 toplamış hepsi gizli insanlar araştırdım gizemli son yıllarım potansiyeli gibi ne dersiniz bilgisi olan varmı..

Benjamine ne oluyor yahu? Dış güçler mesaiye mi kaldı?

5. Erdoğan'ın damadı Bayraktar. Bugün atılan adımlarla uçan otomobilde liderler arasına gireriz.

t24.com.tr/haber/erdogan-in-damadi-bayraktar-bugun-atilan-adimlarla-ucan-otomobilde-liderler-arasina-gireriz,877320

Eletirikli otomobiller iptalmi şimdi. Ucan otomobil yapmaya başlamış yeni damatımız.

Yakında milletçe toptan ucacağız çok şükür.

6. Direk altına girersen canın sıkılır dostum... Emme gram viop a girersen hiç etkilenmezsin. Doların çıkışı gr altının fiyatını iyi arttırırken, altının düşüşü fazla etkilemiyor. Gr altının grafiğine bakarsan yaklaşık 2013 ten beri 12-13 kat yapmış...
    Hemde altın 1900 den 1150 dolara düşmesine rağmen...
    İşin güzel tarafı şu;
    Gr altın vadeleri 2 ayda bir bitiyor.. Dolar ayda 1... Bu yönden çok çok iyi.
    Dolar koptu gidiyor, altın her an 1900 doları görebilir... Yakındır fırlaması.
    O zaman ne olur gr altın fiyatı sen düşün dostum
    Altina bulasmayin. Ben hicbir enstrumanda bu kadar zorlanmadim. Yeniden kitap yazdirir adama. Tam gider diyorsun dusuyor tam duser diyorsun yukseliyor. Bugunku zararim bu pijin yuzune oldu.

Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Direk altına girersen canın sıkılır dostum... Emme gram viop a girersen hiç etkilenmezsin. Doların çıkışı gr altının fiyatını iyi arttırırken, altının düşüşü fazla etkilemiyor. Gr altının grafiğine bakarsan yaklaşık 2013 ten beri 12-13 kat yapmış...
    Hemde altın 1900 den 1150 dolara düşmesine rağmen...
    İşin güzel tarafı şu;
    Gr altın vadeleri 2 ayda bir bitiyor.. Dolar ayda 1... Bu yönden çok çok iyi.
    Dolar koptu gidiyor, altın her an 1900 doları görebilir... Yakındır fırlaması.
    O zaman ne olur gr altın fiyatı sen düşün dostum
    Gram altin en iyisi. Katiliyorum.

Krdmd dun 2.60 kapatti 2.42 gordu. 18 kademe yani ki onu bilmekte zor

Senin dedigin en dip en tepe aralari.
    Şimdi baktım Mayıs vade 2.64 2.42 arasıymış ben spota göre söylemiştim

Evet dip zirve olayı sabah zirve den vermiş olsaydı kapanışta olurdu.

Her neyse yazık olmuş yinede doğru tahmin etmiş ama kaçırmış

Bende salı günü Krd 12 ay vade almıştım 2.36 dan dün 2.71 satış yazıp iptal ettim sabah yine 2.71 yazdım bir daha iptal ettim sonra dışarı çıktım mecburen akşama vermişler

Satmak istiyorsan sat arkadaş aç gözlülük işte bulgurdan olmasak bari
    A ya güvendik bir bok ettiler bir numara dönüyor ama ne acaba

Sayfa 540/992 İlkİlk ... 40440490530538539540541542550590640 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •