Sayfa 909/992 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,265 - 7,272 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Ne güzel işte 250 bın yeni yatırımcı ile birbirinizi ütersiniz. Haaa pardon yabancı gelecekmıs bızım 250 bın yatırımcı yabancının elıne verecek daha bunu es gecmeyelım
    Yabancı geleli çok oldu.. Neyse sen takaslara, açıklanan verilere bakmaya devam et.. Yabancı keriz ya 5 cent de çıkmadığı endeksten 1 centte çıkıyor.. Bizim kyler malın altında kalırız.. Senin gibi çakallarda nakitte bekleyin alırsınız üçün biri fiyatlara..

2.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Orta uzun vade sıkıntı yok sadece sabır..
    112 maliyet var tüpraşta işin garibi alımı en son şubat başında yaptım, sonra takibi bıraktık bırakınca maliyet düşüremedik. artık çıksın bir zahmet ...bir ara 94-95 leri gösterdiler çıkacak dedik 84 leri gösterdiler, sonra tekrar 90 lara çıktı bu sefer izmir rafinerisi haberi . ne yabancı varmış arkadaş kağıtta sat sat bitiremediler. beklemeye devam

3.  Alıntı Originally Posted by trust06 Yazıyı Oku
    112 maliyet var tüpraşta işin garibi alımı en son şubat başında yaptım, sonra takibi bıraktık bırakınca maliyet düşüremedik. artık çıksın bir zahmet ...bir ara 94-95 leri gösterdiler çıkacak dedik 84 leri gösterdiler, sonra tekrar 90 lara çıktı bu sefer izmir rafinerisi haberi . ne yabancı varmış arkadaş kağıtta sat sat bitiremediler. beklemeye devam
    Moralini bozmayın ama 1 2 ay daha taban çalışması devam ettikten sonra 2016 sonu başlayan roket hareketi başlıcaktır inşallah.. Teknik olarak taban çalışması devam ediyor

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    1,472

5.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Yabancı geleli çok oldu.. Neyse sen takaslara, açıklanan verilere bakmaya devam et.. Yabancı keriz ya 5 cent de çıkmadığı endeksten 1 centte çıkıyor.. Bizim kyler malın altında kalırız.. Senin gibi çakallarda nakitte bekleyin alırsınız üçün biri fiyatlara..
    Bak senn nelerde öğrenmiş. .5 cent de kim cıktı peki süper zeka dahi yerli yatırımcımı cıktı.

Yalnız atladıgın nokta su bu endeks 120 bınde iken işc 7 iken garan 10 ikende aynı şeyleri yazdın. Yabancı malmı burdan cıksın diye sımdı ısc 4.80 nasıl olacal bu iş yıne aynı laflar. Muhtemelen krizi öngörüp cıkmısndr genelde öyle olur .

6.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Bak senn nelerde öğrenmiş. .5 cent de kim cıktı peki süper zeka dahi yerli yatırımcımı cıktı.

Yalnız atladıgın nokta su bu endeks 120 bınde iken işc 7 iken garan 10 ikende aynı şeyleri yazdın. Yabancı malmı burdan cıksın diye sımdı ısc 4.80 nasıl olacal bu iş yıne aynı laflar. Muhtemelen krizi öngörüp cıkmısndr genelde öyle olur .
    Düşüşte 70 bin kaybettim rahat ol.. Dünyada yüzyılda bir görülen salgın bi hastalık oldu düşüşü tahmin edemedim kusura bakma..dilinize plesenk ettipiniz topu topu gitmeyen bi bankalar kaldı 2 ay önceki fiyatına yaklaşmayan yada geçmeyen.. Gerisi zaten dipten 2 kat yükseldi en az.. Merak etme yakında onlarda fişek oldu mu onu da diyemeceksiniz..

7.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Düşüşte 70 bin kaybettim rahat ol.. Dünyada yüzyılda bir görülen salgın bi hastalık oldu düşüşü tahmin edemedim kusura bakma..dilinize plesenk ettipiniz topu topu gitmeyen bi bankalar kaldı 2 ay önceki fiyatına yaklaşmayan yada geçmeyen.. Gerisi zaten dipten 2 kat yükseldi en az.. Merak etme yakında onlarda fişek oldu mu onu da diyemeceksiniz..
    Aynen pırıl pırıl zekanla 3 senedir rehın kaldıgın 230 dan altın bozdurup aldıgın adelden kurtul.

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir Yazıyı Oku
    Aynen pırıl pırıl zekanla 3 senedir rehın kaldıgın 230 dan altın bozdurup aldıgın adelden kurtul.
    Adelden ben 12,87 ortalama yüzde 4 karla çıktım 15 ay tutup.. Yanlış bi yatırımdı ve zarar ettim.. Ve bunu kabullendim.. Hatalarımı kabullendiğim için bugün zenginim

Sayfa 909/992 İlkİlk ... 409809859899907908909910911919959 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •