Sayfa 958/992 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,657 - 7,664 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by sazeli Yazıyı Oku
    dow toparlamaya başldı......
    Pala dow ile korelasyonu mal cikmak icin kulladi. Simdilerde pek ihtiyac duymuyor, mali milletin kucagina yikmis, Hadi iyisiniz iki sene sonra dolar bazli 3 te bir fiyatina ky dan bu mali alir.
    Tabi bende ayni sekilde o zaman hisse alacağım.

2. tüp: bu 3 aylık bilanço! asıl mevzu nisan mayıs'ta koptu. haziran da böyle geçerse 6 aylık bilanço ?!?!

Alıntı Originally Posted by G.explorer Yazıyı Oku
    Kucuk senetlerdeki bu hareketler, bataklik bolgesine girecegimizi gosteriyor,
    Bankalardan fazla miktarda cikmanin tek yolu bu, Bankalarda satis bitince sira zarar eden sanayiye gelecek, onlari satarken de bankalari toplarlar, Bist icin nerden baksak cikis icin en az 2 yil lazim.
    Hisselere bence 2 yildan once el atmak cok riskli

Tek bir ekleme yapayım. BIST'te çıkış için en az 2 yıl lazım yerine, A.K.Partisi iktidardan gitmeden dolar bazında ciddi bir çıkış mümkün değil demek daha doğru olur diye düşünüyorum.

4. Burak sevındık arkadasmz var. Bu işi aşmıs olan bir kaç arkadasmz var. Bunlardan fikir alsınlar. Konsey kurup işi bitirsinler. Burak sevindik gelmıs geçmiş türk borsasının 1 numarasıdır.

5.  Alıntı Originally Posted by sahingonul Yazıyı Oku
    tüp: bu 3 aylık bilanço! asıl mevzu nisan mayıs'ta koptu. haziran da böyle geçerse 6 aylık bilanço ?!?!
    Zarar borsalarin mantigina ters, fed para basip duruyor dow orali değil.
    Kar payi yoksa hisseleri hic kimse tutmaz ne dow da nede bistte,
    Tuprar bu sene zarar yazarsa yatirimciya seneye bisey yok, hisseyi niye tutsun o zaman, satar seneye duruma gore tekrar alir. Seneye de kar edip etmeyecegi de supheli
    Neyse kimseyi etkilemeyelim,
    Herkese bol sanlar

6.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku

Tek bir ekleme yapayım. BIST'te çıkış için en az 2 yıl lazım yerine, A.K.Partisi iktidardan gitmeden dolar bazında ciddi bir çıkış mümkün değil demek daha doğru olur diye düşünüyorum.
    Naptın abi fakirler 2013 beri malda bekliyorlar
    2 yıl daha mı )

7.  Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku

Bence boyle dusummemek lazim. Bakarsin bizi kandirdilar derler, Kemal Dervis ekonomi bakani yapip IMF den de 70 milyar dolar kaparlarsa bu iş tamam, Yoksa 2023 te zaten pil bitiyor.
    Suud bile petrol fiyatlari gocunce demokrasiye gecmeye basliyor. Ekonomi nelere kadir bilemezsin.

Alıntı Originally Posted by cokısacı Yazıyı Oku
    Naptın abi fakirler 2013 beri malda bekliyorlar
    2 yıl daha mı )
    2 yıl demedim, dolar bazında adam gibi kazanç bu iktidar ile hiç mümkün değil dedim ortalamalar ele alındığında. Kısa vadeli hareketleri ciddiye almıyorum. 2013-2020 dolar bazlı BIST ortalaması ne demek istediğimi net olarak gösteriyor.

Sayfa 958/992 İlkİlk ... 458858908948956957958959960968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •