Sayfa 982/992 İlkİlk ... 482882932972980981982983984 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,849 - 7,856 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Görüşünüze saygı duyuyorum ama mb mesajı açık ve net... Madem düşecek diyosun o zaman makası göze alcaksın diyor.. Biz longculara (ki piyasa vade sonunda yüzde 99.9 dünyada bütün tersliklere rağmen yükselecek) vade sonuna kadar bekleyin mesajı veriyor açıkca.. Zaten günlük al sat yapmaya çalışan çakal tayfası da piyasadan neredeyse silindi son kararlardan sonra..
    Mb dediğiniz merkez bankası mı?

Al-sat yapmaya çalışarak para kazanmaya çalışanlara çakal demek büyük haksızlık. Ben şahsen bir pozisyonu stop olmazsam en az 1 hafta çoğu zaman daha uzun tutuyorum. Ama çakal dedikleriniz olmasa, piyasada derinlik sağlanmasa belki 25 puan makasla değil 250 puan makasla işlem yapmak zorunda kalacaktım. Piyasa yapıcısı, al-satçısı, uzun vadecisi her aktör piyasanın sağlıklı işleyişi için gereklidir.

2.  Alıntı Originally Posted by mertus Yazıyı Oku
    Mb dediğiniz merkez bankası mı?

Al-sat yapmaya çalışarak para kazanmaya çalışanlara çakal demek büyük haksızlık. Ben şahsen bir pozisyonu stop olmazsam en az 1 hafta çoğu zaman daha uzun tutuyorum. Ama çakal dedikleriniz olmasa, piyasada derinlik sağlanmasa belki 25 puan makasla değil 250 puan makasla işlem yapmak zorunda kalacaktım. Piyasa yapıcısı, al-satçısı, uzun vadecisi her aktör piyasanın sağlıklı işleyişi için gereklidir.
    Ben çakal diyeyim siz day trader deyin.. Spot gibi kaldıraçlı piyasa olan vioptada da bu saatten sonra volalite azalacağı için kısa vade vurgun dönemi bitti.. Bence kahvede yanık oynamaya gitsinler.. Yada inandıkları yöne sağlam teminatla yatırım yapsınlar..

3. Mb, varlık fonu, hazine, viop, bist bunlar sonuçta farklı isimli aynı elden yönetilen kuruluşlar isimler sadece formalite

4. Başkanlık sistemini piyasalar yavaş yavaş tanımaya bsşladı
    . Borsa, viop açısından bu sistemde yıllar ilerledikçe volalite en az düzeye inecek.. Size verilenle yetinmesini öğreneceksiniz.. Yatırım yaptığınız ürünlerdeki kazançlarınızın çoğu kuyumcu, banka, devlete komisyon olarak gidecek.. Bu düzeni kabullenmesenizde alışacaksınıız farkında olmadan.. Zamanla.. Sessizce..

5. Nereden Löng açarsak para kazandırıyor 💓
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

6. tamam dow düşecek,belki yeni dip yapacak ama en az 10 hafta sürecek bu.bir sürü testereli günler göreceğiz

7.  Alıntı Originally Posted by Lambent Yazıyı Oku
    Öğle arası 118e alır yine
    HEP aynı hıkaye
    147 gecılmezse .....ay sonu 136 beklerım.......takıp edelım.........

8. Teker teker hedeflerim vurdu

Şimdiki hedef xu100 de 104.175

Ytd
    Yazılarım ve Paylaşımları YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR

Sayfa 982/992 İlkİlk ... 482882932972980981982983984 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz