Sayfa 478/992 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,817 - 3,824 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Bu corona illeti yokken 3 arkadaş Londranın istanbul caddesinde geziyorsuz. cadde o kadar kalabalık değil. Aniden bir ses nasıl ama ötüyor heryerden. yukarı baktık 1 helikopter. o anda caddede 50 kişi varsa aniden 500 kişi oldu.

Karşılıklı bakışıyoruz millet ile. yeni gelenler sivil kıyafetli ellerinde kısa namlulu otomatik silahlar. Noluyoruz demeye kalmadan bir konvoy belirdi peş peşe öte öte geçiyor. 100 lerce araç.

Resmi giyinmiş Polisin birine türkçe sordum bu kim diye. şansa bak.polis sular seller gibi türkçe biliyormuş. bu geçen dedi londra küresel finans başkanı dedi. Allah allah peki bu 1000 lerce koruma ne dedim çok korkuyor çok dedi. neden dedi bilemedim. sessizce uzaklaştık ordan.

bir zamanlar şark bülbülü vardı.. şimdi de tokatın bir yıldızı herhalde bir kahve köşesinden ekonomik analiz kasıyor, gavurların ekonomiyi getirdiği berbat durumu filan şikayet ediyor..viop sayfasında..viop işlemi yapmadan..kafadan sallama hikayelerle..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. az önce ben 13 dakikamı ayırıp dinledim vakti olan isterse dinlesin

https://twitter.com/stahinyeri/statu...461203457?s=20

4.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bir zamanlar şark bülbülü vardı.. şimdi de tokatın bir yıldızı herhalde bir kahve köşesinden ekonomik analiz kasıyor, gavurların ekonomiyi getirdiği berbat durumu filan şikayet ediyor..viop sayfasında..viop işlemi yapmadan..kafadan sallama hikayelerle..
    Görevlendirmemi yapılıyor.
    Yoksa herkez kendine bir görev mi biçiyor?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by TOKATYILDIZI470 Yazıyı Oku
    Alkin: Türkiye'yi IMF ile anlaşmaya zorluyorlar
    Biz neden bu imf’ye üye olduk. Çıkmamızın önünde engel var mı

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6.  Alıntı Originally Posted by şahit Yazıyı Oku
    Görevlendirmemi yapılıyor.
    Yoksa herkez kendine bir görev mi biçiyor?
    1000 lira dağıtıyorlar. Gidiyorsun kuyruğa giriyorsun PTTde.
    Sonra o 1000 lira için, orada burada "eskiden dolar mı vardı? ekonomi iyi, dış güçler" diyorsun.
    İstihdam da çözülür böyle.
    Dünyanın en ucuza istihdam sorununu çözen iktidar.
    Bir millet trolle dönüşüyor.
    Matrix Revolutions'da Ajan Smith'in herkesi kendine kopyalaması, aynı o işte...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Bu corona illeti yokken 3 arkadaş Londranın istanbul caddesinde geziyorsuz. cadde o kadar kalabalık değil. Aniden bir ses nasıl ama ötüyor heryerden. yukarı baktık 1 helikopter. o anda caddede 50 kişi varsa aniden 500 kişi oldu.

Karşılıklı bakışıyoruz millet ile. yeni gelenler sivil kıyafetli ellerinde kısa namlulu otomatik silahlar. Noluyoruz demeye kalmadan bir konvoy belirdi peş peşe öte öte geçiyor. 100 lerce araç.

Resmi giyinmiş Polisin birine türkçe sordum bu kim diye. şansa bak.polis sular seller gibi türkçe biliyormuş. bu geçen dedi londra küresel finans başkanı dedi. Allah allah peki bu 1000 lerce koruma ne dedim çok korkuyor çok dedi. neden dedi bilemedim. sessizce uzaklaştık ordan.
    City Of London başkanıymış galiba o kişi, internette adını dahi bulamadım?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

xu030 kapanış -469 puanla 114933 oldu..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 478/992 İlkİlk ... 378428468476477478479480488528578978 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •