Sayfa 802/992 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,409 - 6,416 arası.

Konu: Viop - XVIII

8000 bin puanlik ralli bekliyorum oncu olmasini bekledigim hisse thyao. Bugun poz aldim ve bir de ttkom

2.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    8000 bin puanlik ralli bekliyorum oncu olmasini bekledigim hisse thyao. Bugun poz aldim ve bir de ttkom
    Güzel abim,
    bir model var Ağustos sonu X100 80bin, (IMFsiz, swapsız)
    bir model var Eylül sonu X100 160bin (IMFli, swaplı)
    Bence
    ya çifte bayram yaptırcak,
    ya bayramda işlem yapamadan löp löp
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dow 25000 bist 100 106000 diyorsun yani ee o zaman alen long long long

Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Dow 25000 bist 100 106000 diyorsun yani ee o zaman alen long long long
    Benim gordugum thyao da bir hazirlik var. Endeka ile grafikleri benzer. 1 aydir bu noktada tutuyorlar kagidi

Dow dun muthis bir kalkis yapti dipten ve bugunde kazanclarini korudu.

5.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Dun son 10 dk da pgsus almistim. 35 kontrat. 20 30 krs alip sattim. Kagit bugun 50 ustune cikmis. Sans yok ki bizde. 7 8 bin tl alacakmisiz. Kagidin sagi solu belli degil. 5 dakikalik grafige bakinca midem bulaniyor. Onceden cok iyiydi boyle hareketleri yoktu.

Gecen haftalarda altin kovaliyordum ama bir turlu ne dustu ne gitti. Tovbe ettim o da 1750 oldu.

Gecen hafta Krdmd de cok islem yaptim ve cogunlukla kar ettim.

Bu hafta aselsan ve migrosa takildim. Mgros islemlerim iyiydi. Aselsanda bugun 40 kademe zararina sattim.
    Ben böyle saçma fiyatlama görmedim. Resmen bir el bankalar - büyük prestijli firmaları satıyor ne olduğu belli olmayan hisselere tavan çiziyor. Bugun yine 30 hisseyi cizmisler.Migros mesela bilancosuna göre ederi 8 10 tl. Ama 32 33 liradan millet kapışıyor. Muhtemelen bu sene migrosun oz sermayesi eksiye dusecek. Eger migrosun bu fiyati dogruysa bim en az 300 lira olmalı muhteşem bir bilançosu var. Fiyatlamalardan hiç bişey anlamıyorum. Garip bir durum var ne kadar sürecek bilmiyorum. Ama bırakmak lazım bizim piyasayı. Düzensizliğin boyutunu artık aklım almıyor.

Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Ben böyle saçma fiyatlama görmedim. Resmen bir el bankalar - büyük prestijli firmaları satıyor ne olduğu belli olmayan hisselere tavan çiziyor. Bugun yine 30 hisseyi cizmisler.Migros mesela bilancosuna göre ederi 8 10 tl. Ama 32 33 liradan millet kapışıyor. Muhtemelen bu sene migrosun oz sermayesi eksiye dusecek. Eger migrosun bu fiyati dogruysa bim en az 300 lira olmalı muhteşem bir bilançosu var. Fiyatlamalardan hiç bişey anlamıyorum. Garip bir durum var ne kadar sürecek bilmiyorum. Ama bırakmak lazım bizim piyasayı. Düzensizliğin boyutunu artık aklım almıyor.
    Iyice kumara dondu is. Yabancilarda her gun satiyor. Yakinda iyice sig bir piyasa olur bizbize oynariz artik

7. Vadeli ters fincan kulp mu yapıyor
    İzlemek lazım

8.  Alıntı Originally Posted by Karax Yazıyı Oku
    Aselsanın robotlarına çarpilmamak elde degil benimde hep girip zarar ettigim aselsan ekrandan kaldiriyorum bidaha girmem. Kardemirden aldık aselsandan verdik.

Sayfa 802/992 İlkİlk ... 302702752792800801802803804812852902 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •