Sayfa 538/992 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,297 - 4,304 arası.

Konu: Viop - XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Krdmden kazandik ama kazandigimizdan fazlasini ona buna verdik. Gunu ekside kapattik. Kendime cok kizdim sinirlendim ofkelendim.

Bugun hic ellesmesem daha iyiydi. Zaten bu oynamaslardan zarar ediyorum ben.
    Bu sabaha 400 kontrat krdmd short,20 kontrat kozal short,280 kontrat dohol short,60 kontrat da Ülker short başlamıştım,hepsi rekor düşüşler yaptı,ama ben bugün ona buna takılıp zarar ettim,geceye de krdmd long,garanti long,dohol long,Arçelik long kaldım ,şuan Dow a dua ediyorum düşmesin diye , kafam eksik basıyor bazen kendimi dövmek istiyorum .

2. Bu arada 12. Ay endeks kontratinda 118550 ye 25 kontrat long açmayı dusunuyorum ,eğer short acmak isteyen babayigit varsa bekliyorum.ona göre alım yazacam yabancıya gitmesin.

Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Bi gün yolun düşerse bizim uyuz hisseden de al, kime desem almıyor, belki ayağın uğurlu gelir
    Hangisi o

Is bankasi mi

Simdiden soyleyeyim ben bir kagida girdim mi o kagit testere moduna geciyor

Alıntı Originally Posted by Hakancn Yazıyı Oku
    Uzun zamandır size teşekkür etmek istiyordum. Pgsus işlem yaptığım viob işlemi değildi. Sizin işlemlerinizi görünce bende yapayım dedim. Prensin olarak nerede hareket orada berekettir. Artık fazla işlem olmuyor. Güzel para kazandım. Teşekkürler
    Harika. Cok sevindim. Ben biraktim pgsusu artik. Kazanmak sansa kaldi. Sacma sapan asagi yukari sert barlar yapiyor. Insallah yakinda bist30 dan da atarlar.

Alıntı Originally Posted by VEDAT Yazıyı Oku
    Abd son 1 ayda 20 milyon işsiz kalmıs çok büyük rakam
    Spot,ta bu derece satışa rağmen endex düşüşü cılız kaldı
    Mayıs ayı sat birkez daha tekerrür ediyor ....
    Bu ozel sektor rakami yalniz. Toplam rakam 30 milyon eskilerle beraber 40 milyon vardir.

Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Bu sabaha 400 kontrat krdmd short,20 kontrat kozal short,280 kontrat dohol short,60 kontrat da Ülker short başlamıştım,hepsi rekor düşüşler yaptı,ama ben bugün ona buna takılıp zarar ettim,geceye de krdmd long,garanti long,dohol long,Arçelik long kaldım ,şuan Dow a dua ediyorum düşmesin diye , kafam eksik basıyor bazen kendimi dövmek istiyorum .
    Ne yapmışsınız öyle büyük ikramiye piyango bileti almışsınız ikramiye yi çekmeye gittiğinizde bu bilet benim değil hatta parasınıda ben buldum onuda geri vereyim demişsiniz gibi bir şey olmuş

Dediğiniz hisseler ve kontrat sayıları bugün en az 50 bin bırakırdı tahminimce

7. Arçelik çok güzel bilanço açıkladı. Bence arçelikten zarar etmeyeceksiniz
     Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    Ne yapmışsınız öyle büyük ikramiye piyango bileti almışsınız ikramiye yi çekmeye gittiğinizde bu bilet benim değil hatta parasınıda ben buldum onuda geri vereyim demişsiniz gibi bir şey olmuş

Dediğiniz hisseler ve kontrat sayıları bugün en az 50 bin bırakırdı tahminimce
    yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.

Alıntı Originally Posted by Semabora Yazıyı Oku
    Aha ayni ben. Ya ben bugun halkb long pozlardan zarar ettim inanabiliyor musun.

Sayfa 538/992 İlkİlk ... 38438488528536537538539540548588638 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •