Sayfa 570/992 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 4,553 - 4,560 arası.

Konu: Viop - XVIII

Viop ta para kaybetmiş biri olarak desem , düşüncenize ne gibi anlam katar bilemedim..Mevzuyu bu kadar irdelicek keskin bi fikir paylaşmadım , diğer ihtimali olasılıklar dahilinde zorluğundan bahsederek yazdım

hani borsada en kötü sistem sistemsizliklen iyidir diye bir söz vardır. bu çok doğru çünkü borsada kazanabilmek için üstad"lar sürekli bir şeyler anlatsalarda, gösterselerde, kazanabilmenin bir kuralı yok. insan kendi tecrübelerinden edindiği bilgi ile bir sistem oluşturmalı ve bu sistemi geliştirmeli. yani kimse kimseye sen yanlış oynuyosun şöyle oynanmalı denecek bir oyun değil.. diyenlerin ise yıllardır zaman zaman takla olduklarını izliyoruz..
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
    sistem-mistem hikaye... tek gerçek var "disiplin" sporcu gibi düşün. ))

Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    sistem-mistem hikaye... tek gerçek var "disiplin" sporcu gibi düşün. ))
    he yaa bizde sistem mistemle kendimizi avutuyoruz.. gabala alıp satacaksın anasına satayım
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

5. Arkadaşlar sizlere teknik bir sorum var hisselerin bir çoğunda günlükte macd sata giderken haftalıkta al a gidiyor. Peki sorum şu hangisi olacak? Sat mı al mı hastalığa mı bakmalıyız g0nşüğe mı. Ali perşembe kitabında zaman peryodu arttıkça doğruluk payı artar diyor. Ama inanın kafam karıştı örnet thyao bimas

yatırım tavsiyesi değildir sadece tahmin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul
    Gönderi
    4,215
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    he yaa bizde sistem mistemle kendimizi avutuyoruz.. gabala alıp satacaksın anasına satayım
    en basiti 5/10 ma kesişimi ile bile takip etsen hareketi, çok kar yazabileceğini garanti edemem ama batmayacağını garanti edebilirim.. sen yeter ki disiplini elden bırakma.. disiplin yoksa kazanmayı da unut.. ))

Alıntı Originally Posted by dex61 Yazıyı Oku
    Sat mı al mı haftalığa mı bakmalıyız g0nlüğe mı. Ali perşembe kitabında zaman peryodu arttıkça doğruluk payı artar diyor.
    kaldıraçlı piyasada her zaman kısa periyoda bakacaksınız. hisse için tabi ki uzun periyoda bakacaksınız. "zaman" faktörü tamamen yatırım sermayenizin büyüklüğü ile alakalıdır. küçük sermaye kısa periyod, büyük sermaye uzun periyod.. ))

Alıntı Originally Posted by RePuLSe Yazıyı Oku
    en basiti 5/10 ma kesişimi ile bile takip etsen hareketi, çok kar yazabileceğini garanti edemem ama batmayacağını garanti edebilirim.. sen yeter ki disiplini elden bırakma.. disiplin yoksa kazanmayı da unut.. ))

kaldıraçlı piyasada her zaman kısa periyoda bakacaksınız. hisse için tabi ki uzun periyoda bakacaksınız. "zaman" faktörü tamamen yatırım sermayenizin büyüklüğü ile alakalıdır. küçük sermaye kısa periyod, büyük sermaye uzun periyod.. ))
    5/ 10 ma kesişimi ne? valla bilmiyorum yaa işte gördünmü kuralı olmayan bir oyun olduğunun isbatı bu.. bir ara marıxı bile olmayanlar diye atışmalar okumuştum topikte.. matrıx olunca ne oluyorsa dedim kendi kendime.. çünkü bende sadece rakamları dikkate alıyorum.. eğridir doğrudur ne ise yani bu doğrudur demiyorum. benim anlayışımda bu

8. BDDK Başkanı Mehmet Ali Akben: "Üç banka yükümlülüklerini yerine getirdiği takdirde işlem yasağı kaldırılabilir ama soruşturma sürecek."-AA

BDDK R vitese taktı ama o yükümlülüklerin yerine gelmesi için bist in iffet yapmaları lazım o bankaların.

Sayfa 570/992 İlkİlk ... 70470520560568569570571572580620670 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •