Sayfa 440/992 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 3,513 - 3,520 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Yabancı payı 56,4 olmuş. daha önce bu kadar düştüğünü hatırlamıyorum. Satacak yabancı kalmadıysa yerli ve milli borsamızda bundan böyle yön yukarı

2.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    "bu işi bilmiyorum ve öğreniyorum" dediğine göre bunu büyük harfle mesajlarının altına yaz ki insanlar buna göre değerlendirsin yazdıklarını.. son dönemde viop tecrübesi olmadan viop üzerine yazmak moda oldu..dikkat etmek gerekiyor..
    PiriKAPTAN bu yazıyı büyük harflerle yazmış bende aynen grafiğin altına ekledim kopya çekmeyi çok mu seviyorum ?

3.  Alıntı Originally Posted by borsa1978 Yazıyı Oku
    Yabancı payı 56,4 olmuş. daha önce bu kadar düştüğünü hatırlamıyorum. Satacak yabancı kalmadıysa yerli ve milli borsamızda bundan böyle yön yukarı
    O payın 30 lu seviyelere çekileceğini düşünüyorum

16.96 Since 27 Aralık 2023

Alıntı Originally Posted by rosense Yazıyı Oku
    PiriKAPTAN bu yazıyı büyük harflerle yazmış bende aynen grafiğin altına ekledim kopya çekmeyi çok mu seviyorum ?
    viop ta hiç işlem yapmadığını söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam?? bu durum değişti mi? yani mesajlarında bahsettiğin "risk yönetimini" uyguladın mı sahada?
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

5. Kalanlar bizden abi sorun yok oyna devam.
     Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku

6.  Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    viop ta hiç işlem yapmadığını söylemiştin yanlış hatırlamıyorsam?? bu durum değişti mi? yani mesajlarında bahsettiğin "risk yönetimini" uyguladın mı sahada?
    VİOB 'ta VARANT'ta HİSSE Senedinde işlemler yaptım o kadarda tecrübesiz değilim sadece profesyonel değilim o kadar

"risk yönetimini" sahada uyguladığımı maalesef söyleyemem yinede insanın algısını bozuyorlar takılıp kalmazsam işlem yapmadığım bu günlerde alım satıma başlasam yaptığım yanlışları bir daha yapmayabilirim her halde diye düşünce yanlış olur mu ?

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    O biraz zor. Bedava mal verirmi bu coniler. Bence ı ıhh

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8. Darphaneden bas TL leri fondan hisse senedine göm parayı diğer taraftan merkezin rezervi piyasadan çıkana hibe et, ekonomik harakiri yapıyorlarda neyse.
    Piyasanın ana kuralı bütün marketi satın alamazsındır ama bunlar bütün marketi satın almaya çalışıyorlar bakalım dolarda patladılar bistte nerde patlayacaklar.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

Sayfa 440/992 İlkİlk ... 340390430438439440441442450490540940 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •