Sayfa 847/992 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Viop - XVIII

1. Adi garan yine yerinde sayıyo. Lan uyan bist oldu 100.000.

Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    bugün pgsus/thyao takibimde olacak.. 4.80 üzerine atabilir mi? eğer pgsus'u yine tavan yaparlarsa mümkün..endeksi belli seviyelerde tutmak için kullandıkları hisseler arasında sanki rotasyon yapıyorlar.. belki bugün pgsus un sırasıdır..
    pgsus/thyao.. cuma kendini belli etmişti seansın son bölümünde.. ama bugün rahat geçti 4.80 bölgesini..

diğer yandan.. batı cephesinde değişen bir şey yok.. belli başlı aynı grup hisselerle top çevirmeye devam ediyorlar..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

3. Ölçütün ne ölçütün? Ben bi hisse alacağım zaman ceo ile görüşme dahil temel ve teknik 1 sene araştırma yapıyorum.. Peki sen Aynı sektörde faaliyet gösteren 2 firmanın birinin diğerine göre daha çok düşüp çıkmamasına pozisyon açıyosun.. Çektiğin kılıç değilse ölçütün ne? Bu arada bim hisse senedi taşıyan gerçek değer yatırımcılarına kazançları hayırlı olsun.. Sonunda daima iyilik kazanır..

Bist Viop30 longlarımızın 1/3 kadarı olan 114,100-5Xx kısmını; 116,6Xx-750 kâr-al yazdık..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Eskişehir / Duhul 2007
    Gönderi
    4,629
     Alıntı Originally Posted by loto Yazıyı Oku
    .................................................. ........
    eğer bişey yazıp sonra "nokta" olarak değiştiriyorsan
    şimdiye kadar yazdığın hiç bir şeyi okuyamadım.

mors alfabesiyse onu da ben bilmiyorum

red listesine atayım en iyisi
    fazla merak iyi değildir derler
    Bear_Bull
    @BearBull26

6.  Alıntı Originally Posted by Bear_Bull Yazıyı Oku
    eğer bişey yazıp sonra "nokta" olarak değiştiriyorsan
    şimdiye kadar yazdığın hiç bir şeyi okuyamadım.

mors alfabesiyse onu da ben bilmiyorum

red listesine atayım en iyisi
    fazla merak iyi değildir derler
    takıldığı için nokta koyuyorum merak etme

hedge..spekülatif.. pair trade.. her türlü poz açıyorum.. hangisinde yuksek başarı şansı görürsem.. en kısa sürede en yuksek getiri.. paranın devir hızını maksimize etmeye çalışıyorum.. ama riskin sınırlandırılması da gerekiyor.. kayıplar ve kazançlar oluyor elbette.. amaç kazançların kayıplardan daha fazla olması ana amaç..

ceo ile görüşebilirsin bu güzel bir şey.. ama benim tarzım değil.. yerine göre mutlaka temel checkleri bende yapıyorum.. ama poz açmak içn bir sene beklemem.. her gun 2-3 gazete full paper versiyonundan okurum.. özellikle dunya gazetesi.. o nedenle ceo ile görüşmeme gerek yok.. onlar benim yerime görüşüyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
     Alıntı Originally Posted by thunder Yazıyı Oku
    Ryanair, yaklaşık 3.000 kişiyi işten çıkarmayı planlıyor

o tür şeylerin önemi yok bak bizimkiler ralli modunda...
    Pegasus onları işe alsın...
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

Sayfa 847/992 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •