Sayfa 908/992 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon
Arama sonucu : 7935 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Viop - XVIII

Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Seans saatinde siyasete girmesek olur mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Pala yataya sarınca millet de saracak yer arıyor.

Duhul
    Aug 2017
    İkamet
    Bursa
    Gönderi
    1,428
    pgsus'un oynak saatleri geldi gibi bakalım bu sefer de yukarı mı kopacak yoksa şelale mi?
    şansımı şelale'den yana deniyorum vadeli 53,50 stop ile short. Oynaşma olmazsa kapatırım yarına taşımam.

Tabii ki de yatırım tavsiyesi olamaz, hele de pgs tahtası için.
    Dünyada her şey için, medeniyet için, hayat için, muvaffakiyet için en hakiki mürşit ilimdir, fendir. İlim ve fennin haricinde mürşit aramak gaflettir, cehalettir, dalalettir. Atatürk 22/09/1924 Samsun

3. Resmen farenin kediyle oynadığı gibi oynuyor

4. Girmiyorum dostum.. Bir terbiyesize cvp verdim sadece...
     Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Seans saatinde siyasete girmesek olur mu ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Ben kamil gibi konuşsam medwig 3 günü kitlemişti hemen.. Kamil hep ayrıcalıklısın..

6.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Ben kamil gibi konuşsam medwig 3 günü kitlemişti hemen.. Kamil hep ayrıcalıklısın..
    Yok be dostum.... Ayrıcalığım yok... Ben arada bir yazarım... Ağzım da bozuk değil kesinlikle

7.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Yok be dostum.... Ayrıcalığım yok... Ben arada bir yazarım... Ağzım da bozuk değil kesinlikle
    Sen longcu bi arkadaştın sende reel ekonomiden etkilendin kamil.. Burda yabancıyı ön kapıdan kovarak çıkarsan bacadan geri girer.. Takaslara aldanma, dışardaki ekonomiyi bi kenara bırak yoksa masada anahtarı bırakcan bu çöküş hayalleri ile.. Burda hiçbi şey reel hayatın yansıması olmaz, olamaz.. Bırakmazlar bilhassa yabancılar

8.  Alıntı Originally Posted by Sercannn Yazıyı Oku
    Sen longcu bi arkadaştın sende reel ekonomiden etkilendin kamil.. Burda yabancıyı ön kapıdan kovarak çıkarsan bacadan geri girer.. Takaslara aldanma, dışardaki ekonomiyi bi kenara bırak yoksa masada anahtarı bırakcan bu çöküş hayalleri ile.. Burda hiçbi şey reel hayatın yansıması olmaz, olamaz.. Bırakmazlar bilhassa yabancılar
    Ne güzel işte 250 bın yeni yatırımcı ile birbirinizi ütersiniz. Haaa pardon yabancı gelecekmıs bızım 250 bın yatırımcı yabancının elıne verecek daha bunu es gecmeyelım

Sayfa 908/992 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •