Sayfa 14/22 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon
Arama sonucu : 169 madde; 105 - 112 arası.

Konu: COIN VAKaları

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Keşke fiyatlar düşükken sepet yapsaydınız. XRP haricinde hikayesi ve kullanım alanları olan coinler var mesela

TRX aynı ethereum gibi kendi ekosistemi olan bir coin. Geleceği parlak ve sadece 7 kuruştu bir aralar.

Siacoin var kendi bulut sistemi olan mesela bunun fiyatı da sudan ucuz.

Ama bunların hepsinden bir portföy oluşturmak lazım.

XRP'deki sıkıntı şu, mining yapılmıyor, Ripple şirketinin elinde milyarlarca coin var. Max supply 100 milyar. Bazıları uçuk hedefler söylüyor bu hedefleri max. market cap bulmak için 100 milyar ile çarpmak lazım.
    Ripple gelecek yok mu yani diyorsunuz...zaman gosterecek ...

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Bir hafta oluyor bu piyasada islem yapiyorum.....2 yil once xrp almak icin yogun caba sarfettim almayi beceremedim gozumun onunde 15 kat artti....simdi artik alabiliyorum...tesaduf kismet eskiden alamadigim fiyatlara indi...yurt disindan aliyorum turkiyede degil....ripple/eur ve xlm/eur.....buyuk para yatirmak cok mu risk olur....2000 eur cok mu az benim yatirim bu kadar....bilmedigim piyasa temkinliyim....
    Hikayesi olan coinlere yatırım yapmak daha mantıklı. XLM işe iyi başlamıştı ama sıkıntısı mining yok yani madencilik yok böyle olunca maliyet yok ve kimse sahiplenmiyor, arkasında Ripple gibi bir şirket yok, ekosistemi yok. En son 55 milyar XLM yaktılar ki fiyatı yükselsin diye. Ben sepete kattığımda 3 cent civarıydı şimdi 7 cent olmuş zaten yarısı "burnt" yani ederini -şimdilik- bulmuş.

Spekülatif ve manipülatif yükselebilir ama -bence- geleceğin coini olamaz. Neden olsun ki, neye yarıyor?
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ne zamanda yaptiniz o kazanci...1 haftadir xlm de birsey yok..

Topiğin ilk mesajını okudunuz mu?
    Geride ekran görüntüleri var.
    https://www.kisavade.com/
    Al,sat,tut,yakala,sık,bırak vb. tavsiye için aracı kurumunuzla görüşün.

Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Üstadım SDR yıllardır mevcut olan dünya para birimlerinden bir sepet para birimi ama SDR coin geleceğin ortak para birimi. Bütün bu aksiyonlar neden yapılıyor sanıyorsunuz? Şu anda denemesi yapılıyor. BTC, XRP, DASH vb. bunların hepsi aslında bir alıştırma.
    Bir de bunu okuyun hocam.

Facebook Libra coin'i çıkaramadı hatırlarsanız...
    Paylaşımlarım asla yatırım tavsiyesi değildir. Kendi aklınıza ve tecrübelerinize göre yatırımlarınıza yön veriniz.

5.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Hikayesi olan coinlere yatırım yapmak daha mantıklı. XLM işe iyi başlamıştı ama sıkıntısı mining yok yani madencilik yok böyle olunca maliyet yok ve kimse sahiplenmiyor, arkasında Ripple gibi bir şirket yok, ekosistemi yok. En son 55 milyar XLM yaktılar ki fiyatı yükselsin diye. Ben sepete kattığımda 3 cent civarıydı şimdi 7 cent olmuş zaten yarısı "burnt" yani ederini -şimdilik- bulmuş.

Spekülatif ve manipülatif yükselebilir ama -bence- geleceğin coini olamaz. Neden olsun ki, neye yarıyor?

İşte hep anlattığım, strateji ve vade farkı...
    Bana sorsanız "bana ne geleceğin coin'inden?" derim.
    İnsanlar bu nedenle birbirini yiyor gereksiz yere.

Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Ripple gelecek yok mu yani diyorsunuz...zaman gosterecek ...
    Öyle demiyorum, öyle desem XRP yatırımı yapmam.

Ama tekrar söylüyorum, Ripple farklı şey XRP farklı.

Max supply 100 milyar coin. Bütün coinler tek şirkette. Eğer Ripple gün gelir de bankalarla yaptığı anlaşmalara XRP'yi entegre ederse o zaman iş değişir. XRP dolar euro gibi bir şey olur.

AMA...

Ripple XRP dursun kenarda ben bambaşka bir coini çıkarıyor piyasaya ve onu entegre ediyorum banka sistemine derse XRP çöp olur.

Alıntı Originally Posted by obblomovv Yazıyı Oku
    İşte hep anlattığım, strateji ve vade farkı...
    Bana sorsanız "bana ne geleceğin coin'inden?" derim.
    İnsanlar bu nedenle birbirini yiyor gereksiz yere.
    Yok ben de kısa vade al-sat yapmayı çok isterdim ama "kaldıraç" olayı beni ürkütüyor, ben hissede olduğu gibi zarar etsem de elimde bir varlık kalsın istiyorum. En azından yükseldiği zaman satma şansınız var.

Bir de Allah aşkına forex, kaldıraçtan zengin olan biliyor musunuz? Forexte yapılan işlemlerin %10'u kar ile kapanıyor %90'ı zarar diye hep yazıyorlar. Kasa her zaman kazanır üstadım.

Kısa vade al-sat yapacağımız kaldıraçsız coin bulsak keşke...

8.  Alıntı Originally Posted by esramarka Yazıyı Oku
    Bir de bunu okuyun hocam.

Facebook Libra coin'i çıkaramadı hatırlarsanız...

Teşekkür ederim.
    İşaretlediğim yerden sonrasını okumadım.

IMF, USA' nın izni olmadan işemeye gidemez.
    Üstüne " dolar sistemi çöktü" diyecek...
    Libya çöllerinde, Irak steplerinde asarlar, linç ettirirler adamı...

Sayfa 14/22 İlkİlk ... 41213141516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •