Arama sonucu : 2 madde; 1 - 2 arası.

Konu: Eski Borsacılara sorular

1. Eski Borsacılara sorular

bu başlık altında çok eski 20 yıl ve daha eski borsacı arkadaşlara merak ettiklerimizi soralım ilk soru benden gelsin.

eski forumda şurda :https://www.hisse.net/eforum/archive...hp/t-8186.html

bir arkadaş 2006 yılında artık adsl ustunden derinlikli yayın yapılacagından bahsettmiş.
    birde artık decoder gerekmediğinden bahsetmiş.
    nedir bu decoder benim bildigim decoder en son cine5 tv şifresini çözmeye yarıyordu.
    soru2: google gorsellerde arattıysamda bulamadım decoder dediginiz bu zımbırtı ile gelen yayın neye benziyordu nasıl bir goruntusu vardı.
    2 senedir borsadayım da çok merak ettiğim şey var.
    alıntı yapıyorum:
    kentuf
    08-04-2006, 12:01
    ADSL ÜSTÜNDEN DERİNLİKLİ BORSA. Yayınına spk dan onay geldi.İmkb ile bir kaç pürüz çözüldükten sonra bir ay içinde müşterilere servis edilcek .
    Ben gördüm deneme yayınlarını resmen uçuyor datalar .Vatana millete hayırlı olsun artık cafelerde -teknede -denizde -piramitlerde borsa yanınızda olcak pehhh.
    Forumda yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir adamı hasta etmeyin....

2.  Alıntı Originally Posted by novek Yazıyı Oku
    bu başlık altında çok eski 20 yıl ve daha eski borsacı arkadaşlara merak ettiklerimizi soralım ilk soru benden gelsin.

eski forumda şurda :https://www.hisse.net/eforum/archive...hp/t-8186.html

bir arkadaş 2006 yılında artık adsl ustunden derinlikli yayın yapılacagından bahsettmiş.
    birde artık decoder gerekmediğinden bahsetmiş.
    nedir bu decoder benim bildigim decoder en son cine5 tv şifresini çözmeye yarıyordu.
    soru2: google gorsellerde arattıysamda bulamadım decoder dediginiz bu zımbırtı ile gelen yayın neye benziyordu nasıl bir goruntusu vardı.
    2 senedir borsadayım da çok merak ettiğim şey var.
    alıntı yapıyorum:
    Kentuf ağabeye sorabilirsin hala aktif yaşı da genç maşallah Haber edeyim özel mesajla.

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •