Sayfa 130/914 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,033 - 1,040 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Bu günkü takas iç açıcı degil.
    Gercegi konusmak lazım!
    Lakin hissenin ederide bu değil bana göre.
    Kutpo 5 6 tl de iken alın atın dedim kenera.
    50 tl oldu mu?
    Oldu.
    Şimdi elimde bir yazılım şirketi kront var birde gıda hissesi banvit.
    Her ikiside yıl sonunda bana iyi kazandıracak ben o kadar düşüne bilen bir insanım!
    Rwlaxxxxx
    Y t.d.
     Alıntı Originally Posted by ironman35 Yazıyı Oku
    Sayın kafkas nedir durum? Ne tepki verdi ne takas ? Adam bastı gaza, piyasayı bahane edip düşürüyor? Hedefler tutmadı galiba? Ne dersiniz? Ytd

2. Yeni KAP haberi. İki senede bir yapılan değerlendirmenin yenisi. Kimse eski haber demesin bak. BU YENİ DEĞERLENDİRMEDİR. Yarınki yansımasını görelim bakalım.

Türkiye'nin lider Ayrıcalıklı Erişim Yönetimi (PAM) yazılım üreticisi olarak global arenada *faaliyet gösteren şirketimiz, *Gartner Raporlarında siber güvenlik alanında yer alan ilk ve tek Türk şirketi oldu.
    Telekomünikasyon, finans, enerji ve sağlık gibi sektörlerde yer alan birçok global firmaya yazılım ürünleri sunan Kron, teknoloji alanında dünyanın önde gelen araştırma ve danışmanlık şirketi Gartner'ın Magic Quadrant for Privileged Access Management 2020 Raporu'nda yer aldı. Bu raporda yer alarak, siber güvenlik alanındaki Gartner Magic Quadrant raporlarına giren ilk ve tek Türk şirketi oldu. İki yılda bir olarak güncellenen "Gartner Magic Quadrant for Privileged Access Management" raporu global arenadaki bu konudaki tüm şirketleri değerlendiriyor ve teknolojik seviyelerini, yaratıcıklarını ve piyasadaki etkinliklerini değerlendirerek konunun liderlerini seçiyor. Kron, bu raporda yer alan 12 firmadan biri oldu.

3. Haber var arkadaşlar...??? Bu listede sanki ilk defa mı yer aldı? Daha öncede bunda idi, ben mi yanlış hatırlıyorum? Yumurta sıkıştı, yatırımcını kuşa çevir sonra haber gönder? Tövbe yarabbim ya? Ytd
    Son düzenleme : ironman35; 05-08-2020 saat: 20:47.

4. Raporu bulabilen var mi?

Mayista yayinlanlanacak seklinde bekleniyormus. Yeni mi yayinlandi? Raporu bulabilen varsa bir okuyalim.

Rapor yeni mi yoksa eski mevzu mu onu anlayamadim?

Ytd.

ASUS_X00QD cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yazdıklarım Yatırım tavsiyesi değildir.Kendi düşüncelerimi içerir.
    YATIRIM , harcadıktan sonra kalanı biriktirme değil , Birikimi ayırıp kalanı harcamaktır...

5. We are proud to be named a Leader in the #Gartner 2020 Magic Quadrant for Privileged Access Management for the second time in a row. Thank you to all our incredible customers, partners & employees for continuing to support our success.

cyberarak paylaşmışş linkedin sayfasında bugün

Kron da bugün paylaştı, yani haber yeni

rapor linki https://www.kron.com.tr/wp-content/u...Management.pdf

6. Teşekkür ederim sayın lionnes

7. Specific influencing factors driving growth in the market include:

â–* Sudden shift of remote work for privileged users due to the COVID-19 pandemic

bu kadar haber paylaşmadım boşuna değil mmiil ? pam sektörünün covid19 uzaktan çalışma sebebiyle daha da büyüyeceği söyleniyor gartner raporunda

8.  Alıntı Originally Posted by ironman35 Yazıyı Oku
    Teşekkür ederim sayın lionnes
    rica ederim

Sayfa 130/914 İlkİlk ... 3080120128129130131132140180230630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •