Sayfa 11/914 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 81 - 88 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1. Paylaşımlar için teşekkürler sn kafkas26 , sn umut0109 ..
    Kront dolar bazlı ciro patlamasını hala yapamadı ama umutsuz değilim.

2. Sn kafkas 26 ve unut009 analizleriniz icin tesekkur ediyorum.
    Kafkas 26 hisseyi cok guzel analiz etmissiniz

Aynen Umut bey, ters flama demek istedim. Günlükte çok bariz belli. Ancak üst üste 3 taban yediği için aralarada boşluklar var. O yüzden sizinde bahsetmiş olduğunuz simetrik üçgen formasyonu olarakta görmek mümkündür. Ben daha önceki analizimde dip noktanın 20 tl olduğunu ve buradan alacağımı ancak alamadığımı söylemiştim. Yine o grafiğe göre 27 tl hedefi vardı hissenin. Ve henüz orayı görmüş değil. Hem bundan dolayı hemde takaslardaki ayrıntılardan dolayı hissenin yukarı çıkması gerektiğini düşünüyorum. 27 tl üzeri bir kapanışta ise USD bazlı hedefi 41 tl ye gideceğini düşünüyorum. Ancak yinede temkinli olmakta fayda var tabiki. Eğer ters flama görevi üstlenirse bu formasyon ki yine az bir olasılıkta olsa mümkün, o zaman hisse tekrar eski dibi olan 8 tl ye kadar da süzülür. Elbette Yatırım Tavsiyesi değildir.!

Alıntı Originally Posted by Umut0109 Yazıyı Oku
    Sayın kafkas, Paylaşımınız için teşekkür ederim. Günlükte bahsettiğiniz formasyoniçin Ters flama demek istediniz herhalde. Ama bence simetrik üçgen formasyonu yapıyor. Bilirsiniz bu formasyon da devam formasyonu olabildiği gibi dönüş formasyonu olarak da çalışabilir. Bu da sizin senaryonuzu destekliyor. Belki de son anda vazgeçecek formasyondan ve trende dokunacak. Bu günkü kapanışı aşağı kırarak tuzak kurduğunu düşünüyorum. Hafta sonu bilanço beklentisi vardı bekliyoruz bakalım. Ama çok yakında gelmesi gerekiyor, belki de pazartesi. En kötü ihtimal trend desteğimiz olan 21,01 e dokunması da olasıdır.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Sn. Umut ve Sn. Kafkas, emeklerinize sağlık. Çıkan sonuç bana göre : Bu hafta ortasına kadar d*****n kuyruğu kopacağıdır. Ama yönünü spek ve para belirleyecek. Saygılar.

5. A1 Capital'in takasından 4-7 Mayıs günlerinde çıkan malın aynı zaman aralığında takasına girdiği kurumlar ve ayrıca o kurumların 9 Mart, 9 Nisan ve 8 Mayıs takas durumu.

https://i.hizliresim.com/OmQrl8.png

6. 9 Mart, 9 Nisan ve 8 Mayıs tarihlerinde en yüksek takasa sahip ilk 12 kurumun durumu. Yukarıda paylaştığım tablo ile beraber bilginize sunarım. Doğru bilgi ile doğru sonuçlara ulaşmamızı dilerim...

https://i.hizliresim.com/2pX69w.jpg

7. Ben bu hafta çok ümitliyim inşallah gerekli düzeltmeyi yapmıştır. Bakalım bu hafta güzel olacak umarım.

BLA-L09 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bak burası çok önemli
    Teşekkürler
     Alıntı Originally Posted by zelig Yazıyı Oku
    A1 Capital'in takasından 4-7 Mayıs günlerinde çıkan malın aynı zaman aralığında takasına girdiği kurumlar ve ayrıca o kurumların 9 Mart, 9 Nisan ve 8 Mayıs takas durumu.

https://i.hizliresim.com/OmQrl8.png
    GM8 go cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 11/914 İlkİlk ... 9101112132161111511 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •