Special Days Image
Sayfa 182/914 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon
Arama sonucu : 7306 madde; 1,449 - 1,456 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by Yatirimciali Yazıyı Oku
    bes senedir sahip ciktigim Kront
    8 lirada iken gunde bes posta ayni bos kelimelerle karalanan sahis tarafindan simdi 25 , 30 liralarda iken gunde onbes posta
    yine papagan gibi tekrarlanan kelimelerle ovuluyor ve bu cok rahatsiz edici.
    Aynen..Benim de Kront hakkındaki tek endişem an itibari ile -patron dahil- birilerinin gaz vermesi. 9 ay önce, patrona zerre güvenmediğim için hisseye girmem diyen şahıs, şimdi patron tv tv gezerken, kraldan fazla kralcı oluyor..üstüne bir de dolar üzerinden yüzde sıfır kar'ı iyi gibi göstermeye çalışıyor.

Yatırımcı tavsiyesi değildir.

2. bundan sonra Lütfi Beyi sürekli öveceğim

3. .üstüne bir de dolar üzerinden yüzde sıfır kar'ı iyi gibi göstermeye çalışıyor.....

bu sözleri söyleyen şahıs , dahan önce kront portfoyu fulledim diyen aynı şahıs..nasıl olur da kront fulleyen birisi böyle negatif konuşabilir şirket satışları, yaptığı kar hakkında sayın yatırımcılar ..

yoksa bu zat elindeki kront hisseleri az mı kaldı , şu an çoğunluk başka hisselerde mi ve de hissenin çıkmasını istemiyordur belli bi süre için ta ki diğer hisseleri satıp tekrar kront alana kadar..

asıl bu zattan korkun ... ne yaptığı belli değil.

4.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    .üstüne bir de dolar üzerinden yüzde sıfır kar'ı iyi gibi göstermeye çalışıyor.....

bu sözleri söyleyen şahıs , dahan önce kront portfoyu fulledim diyen aynı şahıs..nasıl olur da kront fulleyen birisi böyle negatif konuşabilir şirket satışları, yaptığı kar hakkında sayın yatırımcılar ..

yoksa bu zat elindeki kront hisseleri az mı kaldı , şu an çoğunluk başka hisselerde mi ve de hissenin çıkmasını istemiyordur belli bi süre için ta ki diğer hisseleri satıp tekrar kront alana kadar..

asıl bu zattan korkun ... ne yaptığı belli değil.
    Şimdi yüzde 0 hasılat artışına kötü demek negatif mi oluyor

Sen 2019daki %65 hasılat artışına kötü derken, şimdi yüzde 0 artışa (tl üzerinden yüzde 25) neden iyi diyorsun onu söyle..lafı yanlış anlıyor gibi yapacağına..üstelik hisse o zamana göre 3 kat değerli iken.

ipucu: Mart başında patrona zerre güvenmediğin için hisse almadığını yazmışsın. Yani 2019 bilançosu açıklandığında elinde hisse yokmuş.

Şunu da 12 Martta %65 hasılat artışı olan bilançodan sonra yazmışsın:
    "satmakla ne kadar doğru karar vermişim bu bilanço ve hisse hareketleriyle bir kez daha ortaya çıktı.2 senedir bu patron resmen yatırımcıya yalan söyledi ve dolandırdı.hadi al şirketi bir yerine sok artık."

Moderator yazına ceza vermemiş

PS: Özür dilerim, yukarıdaki alıntı 1 sene önceki bilançodan sonraymış...

Bu sene bilançodan sonra (4 Martta) şöyle demişsin:
    "patrona güvenseydim , valla hemen dönerdim bu hiseye tekrar alırdım zira hedefler çok büyük.Özellikle satışların yüzde 80 ini yurdışından hedefleme 5 yılda."

Demek beğenmişsin..Ancak patrona güvenmediğini söylemişsin.. Ama emin ol, patron senin kadar üfürmüyor.
    Son düzenleme : Usta; 12-09-2020 saat: 13:51.

5. 2019 hasılat artışına kötü demedim nereden uyduyorsan...

dolar bazlı hissenin yerinde saymasına kötülüyordum her zaman..

evet yüzde 0 kara kötü diyen birisi portfoyune kront fullememiştir.. olsa olsa amacı farkldıır

6. ve ek olarak konu sensin şu an , bana saldırarak konuyu değiştirme çabaların boştur

7. 2019 bilanço sonrası tekrar aldım belki ve de az bir şey vardı kront , bunun konumuzla ne alakası var ..

konu sensin , bana saldırırak konuyu hala değiştirmeye çalışıyorsun..

8. doğru orda yurtdışı , yurtiçin 2ye katlayacaktı olmadı kızgınlıkla söyledim o sözleri ..

Bu günden sonra artık her gün patronu öveceğim, her gün !!!

Sayfa 182/914 İlkİlk ... 82132172180181182183184192232282682 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •