Sayfa 203/914 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon
Arama sonucu : 7308 madde; 1,617 - 1,624 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

1.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    diyelim en kötü senarya 60 milyon satış geldi..eee

yüzde 78 brüt kar marjıyla çalışıyor ve arge ve pazarlamaya da satışlarının yüzde70ini ayırıyor...

şu an ki 55 milyonluk satışta bile arge ve pazarlamaya çok yüksek kaynak ayırdığı için fknın diğer bilişimler göre en az 3 kat fazla olması gerek defalarca kez yazdım... çünkü kar eriyor yüksek arge ve pazarlamadan (yatırım) dolayı
    60 mı Negatif artış yani

Adamlar o kadar demiş, kaç kere tekrar etmiş büyüme hedeflerinde revize yapmadık diye.. bu zarar gösterme ısrarı nedir kaç haftadır.

Geçen senenin üzerinde satış bekliyoruz dediklerinde, TL üzerinden mi anlıyorsunuz? Dolar üzerinden zarar edebilirler yani, öyle mi anlıyorsunuz?

Yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by Usta Yazıyı Oku
    60 mı Negatif artış yani

Adamlar o kadar demiş, kaç kere tekrar etmiş büyüme hedeflerinde revize yapmadık diye.. bu zarar gösterme ısrarı nedir kaç haftadır.

Geçen senenin üzerinde satış bekliyoruz dediklerinde, TL üzerinden mi anlıyorsunuz? Dolar üzerinden zarar edebilirler yani, öyle mi anlıyorsunuz?

Yatırım tavsiyesi değildir
    yav usta ben 70 bekliyorum satışları, Sayın Forza korfez , Mete Sansal ın bir cümlesini istinaden söyledim en kötü ihtimali ..

Usta aslında sen iyi birisin de ama baya garip bir kişiliğe sahipsin seninle tanışmak isterim bir gün valla

3. Platin sponsoru olduğumuz Kamu Bilgi ve İletişim Teknolojileri Konferansı (GICTC) bu yıl 8 Ekim'de sanal olarak gerçekleşecek.

https://twitter.com/kron_tech/status...34704555397120

4. jants yine tavan fk 24 fmzip pistoncu 68 fk ,parsan da tavan fksı hesaplana mıyor,

sanayi değil sanki yüksek teknoloji yazılım ve yüksek brüt kar marjı çalışan şirketler

5. Bir başka hisseye bu haberler gelse ne olurdu ki???

6.  Alıntı Originally Posted by 51TARIMDUNYAM Yazıyı Oku
    Bir başka hisseye bu haberler gelse ne olurdu ki???
    4 sene sonra PAM da hedef minimum pazarın yüzde 1 ...

PAM pazarı 3 sene içinde 3 milyar dolar olacak , bunun yüzde 1i 30 milyon dolar yapar...

4 sene sonra usdtry her sene yüzde 10 artsa enflasyon kadar, 1 usd 12 tl olur, yani 30 milyon dolar 360 milyon tl yıllık satış yapar ve bu sadece PAM ürününden diğer telekom ürünleri hariç ve de minimum yüzde1 pazar payıyla hesapladım.

Özetle daha fazla pazar payı alırsak ve de diğer telekom ürünlerden de geliri hesaplarsak tl bazlı yıllık satış 4 sene sonra 500 milyon tl de olabilir...

Şu an ki yıllık satışın 10 katı

7. ha bi de daha karpuz kesecez yeni ortakla Lütfi Beyin dediğine göre önümüzdeki dönemde

8. tamam 4 seneye çok var ....

ancak şu an bile yıllık 55 milyon satışta bile , hisse olması gereken yerde değil sebebini defalarca kez yazdım

1- Yükse Brüt KAr Marjı

2- Yüksek arge ve pazarlama oranı

Sayfa 203/914 İlkİlk ... 103153193201202203204205213253303703 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •